У Львові відзначили медичних працівників з нагоди професійного свята

Спершу відбувся молебень в Архикатедральному Соборі Святого Юра, а опісля відбулось саме нагородження. Подяками нагородили:
– Андрущишин Божену – лікаря-психіатра психіатричного відділення лікарні святого Пантелеймона;
– Шміло Роксоляну – фізичного терапевта, ерготерапевта відділення реабілітації лікарні святого Пантелеймона;
– Дмитріва Дениса – фізичного терапевта, ерготерапевта відділення реабілітації лікарні святого Пантелеймона;
– Гриценко Галину – завідувачку ревматологічного відділення, лікаря-ревматолога 4-ї міської лікарні;
– Бакай Марію – сестру медичну хірургічного відділення поліклініки № 1 лікарні Князя Лева;
– Якимович Марію – лікаря з медицини невідкладних станів підстанції № 1 станції екстреної медичної допомоги «Львів»;
– Головату Зоряну – сестру медичну операційну операційного відділення з центральною стерилізаційною;
– майора медичної служби Гедзелівську Зіновію – начальника відділення кишкової інфекції клініки інфекційних захворювань;
– працівника Збройних Сил України Сандуляка Геннадія – лікаря-анестезіолога відділення рентгено-ендоваскулярної хірургії клініки хірургії серця та магістральних судин.
– майора медичної служби Лучкевич Мирославу – начальника клініки неврології та реабілітації хворих - начальника неврологічного відділення;
– працівника Коваль Аліну – лікаря-анестезіолога відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії клініки хірургії.
Нагадаємо, День медичного працівника – професійне свято всіх працівників сфери охорони здоров'я. Щороку українських медиків вітали у третю неділю червня. Але, починаючи з цього року, дата свята змінилася згідно указу президента України. Тож тепер День медичного працівника в Україні відзначатимуть щороку 27 липня.