У Львові міська ранкова руханка відбуватиметься щотижня

  • 02.08.2023, 09:45
  • Пресслужба ЛМР
Друге медичне об’єднання Львова та управління охорони здоров’я Львівської міської ради організовують міську руханку. Вона відбуватиметься щотижня у Стрийському парку поблизу Центру Шептицького УКУ та пам’ятника 110-річчю українському футболу. Тож цієї п’ятниці, 4 серпня, о 08:30 запрошують мешканців та гостей міста порухатися разом. Тривалість – 30 хвилин, участь безкоштовна та без попередньої реєстрації.

фото з архіву, автор: Роман Балук

Руханку проводять фізичні терапевти Другого медичного об’єднання Львова. Програма розроблена таким чином, що люди різного рівня фізичної підготовки можуть повторювати ці вправи і виконувати їх вдома самостійно.

Лікарі наголошують, що піклуватись про своє здоров’я потрібно щодня, втім, літо – гарна пора для формування нових корисних звичок. Ранкова руханка – це про здоровий ритм життя та чудовий спосіб почати день правильно. Усім запропонують комплекс вправ, які кожен зможе виконувати вдома самостійно.

Фізичні навантаження допоможуть прокинутись, зняти напруження, зміцнити м’язи, наситити киснем всі тканини та органи, покращити стан суглобів і хребта, нормалізувати стан судин, покращити роботу дихальної системи та зміцнити серцевий м’яз, підвищити витривалість, пришвидшити метаболізм, покращити якість сну,  стимулювати роботу мозку, отримати заряд бадьорості та енергії, покращити настрій та самопочуття.

«Наша мета – здорова нація українців. Друге медичне об’єднання Львова популяризує здоровий спосіб життя, любов до себе та свого тіла, відповідальність за своє здоров’я. Пропонуємо розпочинати свій день із руханки, яка може для багатьох стати поштовхом до добрих змін», - розповідає Ірина Цегелик, медична директорка 4-ї лікарні Другого медичного об’єднання Львова.

Зі собою потрібно мати килимок та пляшку води.