Команда львівських розробників запустила для українців мобільний ігровий симулятор для тренування навичок з тактичної медицини і домедичної допомоги

  • 12.04.2024, 10:27
  • Пресслужба ЛМР
LifesaverSIM — перший мобільний ігровий симулятор для тренування навичок порятунку життя та допомоги пораненим в умовах бойових дій. Від сьогодні застосунок, який створила команда львівських розробників для Сил оборони, а також для всіх, хто живе та працює в умовах війни і хоче навчитися надавати допомогу та рятувати життя, можна завантажити безоплатно.

Всі українці, незалежно від їх географічного розташування, можуть отримати повний доступ до LifesaverSIM, підтвердивши своє громадянство через застосунок Дія.

“Ми всі маємо бути готові до ситуацій, коли наші правильні та швидкі дії можуть комусь врятувати життя. Необхідно здобути практичні знання з інструктором, щоб відчути всі маніпуляції фізично, своїми руками. А в симуляторі тренувати свої навички до автоматизму, тренувати чітку послідовність дій при порятунку життя. В критичній ситуації, у стресі, в нас спрацьовують лише навички, що “на автоматі” і ніщо інше. Симулятор також дає можливість не забувати знання, бо у вас завжди в кишені віртуальний помічник рятівника”, - кажуть розробники. 

Перший навчальний курс для всіх військових ASM створений у співпраці з досвідченими інструкторами та бойовими медиками. Він відповідає настановам Комітету TCCC та стандарту NATO і враховує усі важливі аспекти надання допомоги на полі бою:

  • дві фази надання допомоги — під вогнем (CUF) та в тактичних умовах (TFC);
  • контроль масивних кровотеч, приховані поранення, накладання турнікету, тампонування ран та тиснучий бандаж;
  • відновлення прохідності дихальних шляхів, виявлення та усунення обструкцій;
  • травми грудної клітки та оцінка дихання, накладання оклюзійної наліпки та барпінг;
  • розпізнавання шокового стану та контроль не критичних кровотеч;
  • попередження гіпотермії та підготовка до евакуації.

“Ми хочемо, щоб кожен українець чи українка мали можливість тренуватися з нашим застосунком. Тож підтверджуйте своє громадянство через Дію з будь-якого куточку світу та отримуйте преміум підписку безоплатно”, - пояснює команда.

Завантажити застосунок LifesaverSIM можна:

Apple AppStore: https://apps.apple.com/app/lifesaversim/id6473542655

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lifesaversim.app

Довідка

Команда розробників застосунку LifesaverSIM має понад 10 років досвіду у розробці ігор різних жанрів та для різних платформ: multiplayer-ігри для ПК та консолей, мобільні проєкти, симулятори та прикладні ігри для медичного застосування. В складі команди є колишні та діючі військовослужбовці, що допомагає розробникам розуміти потреби Сил оборони України та створювати актуальні інноваційні рішення. LifesaverSIM є учасником кластеру підтримки Defense Tech розробок в Україні Brave1 та за підсумком оборонної експертизи набув статус BRV1.

Контакт для медіа: media@lifesaversim.com

Instagram: https://www.instagram.com/lifesaversim/

Facebook: https://www.facebook.com/LifesaverSIM

YouTube: https://www.youtube.com/@LifesaverSIM

Вебсайт: https://lifesaversim.com/ua/

Підтримати проєкт: https://lifesaversim.com/ua/support-project-ua/