Перейти до основного контенту
15°
Дощ,
Похмуро
14 червня 2026
Неділя
15°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
17°
Мінлива хмарність
Вночі
15°
Похмуро
15 червня 2026
Понеділок
14°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
16°
Дощ, Мінлива хмарність
Вночі
11°
Ясно
16 червня 2026
Вівторок
16°
Мінлива хмарність
Вдень
18°
Мінлива хмарність
Вночі
12°
Ясно
17 червня 2026
Середа
15°
Мінлива хмарність
Вдень
17°
Похмуро
Вночі
13°
Мінлива хмарність
18 червня 2026
Четвер
18°
Мінлива хмарність
Вдень
20°
Мінлива хмарність
Вночі
14°
Мінлива хмарність
19 червня 2026
П'ятниця
21°
Мінлива хмарність
Вдень
24°
Похмуро
Вночі
19°
Похмуро

66 котів та собак у селі Рясне-Руське безкоштовно провакцинували від сказу

05 лютого 2025, 14:58
Пресслужба ЛМР
У селі Рясне-Руське Львівської міської територіальної громади вчора провели акцію з вакцинації домашніх тварин від сказу. За дві години ветеринарні спеціалісти провакцинували 66 тварин: 36 собак та 30 котів. 
фото ілюстративне, автор: Роман Балук
Фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Село Рясне-Руське стало восьмим населеним пунктом Львівської громади, де проводили акцію з вакцинації. Щеплення проводили спеціалісти Львівської міської державної лікарні ветеринарної медицини у спеціально обладнаних пересувних медичних пунктах з дотриманням вимог техніки безпеки.

Зазначимо, у Львівській міській державній лікарні ветеринарної медицини можна безкоштовно провакцинувати від сказу домашніх тварин у будні з 9:00 до 18:00 год, тел. 032 25 22 724. Мешканців закликають подбати про безпеку своїх улюбленців та приводити їх на вакцинацію.

Нагадаємо, акцію з безкоштовної вакцинації домашніх улюбленців вже провели у Підбірцях, Лисиничах, Брюховичах, Рудному, Львові, Дублянах та Малих Підлісках. Загалом в рамках акції провакцинували вже 620 тварин. Також в рамках осінньої кампанії з імунізації у Львівській громаді провакцинували і диких тварин.

Довідка

Сказ – одне з найнебезпечніших інфекційних захворювань всіх теплокровних тварин і людини, що характеризується ураженням центральної нервової системи та закінчується летально. Єдиним дієвим лікуванням цього захворювання є профілактика – щорічна вакцинація домашніх улюбленців.