Було уражено 25% поверхні тіла: львівські лікарі врятували дівчину з важкими опіками
Медики знеболили Софію й вона сіла на автобус та поїхала до рідного Львова. Тож лише за добу після отримання травми дівчина звернулася до спеціалістів лікарні святого Луки. Поступила вона у важкому стані, з високим рівнем інтоксикації та термічним ураженням 25% поверхні тіла: постраждали ліва рука, грудна клітка та спина. Більше того – майже всі опіки шкіри були глибокими, а дихальні шляхи дівчини теж виявилися ураженими.
«Пацієнтка не відкашлювала, була осиплість голосу, вона не могла нормально дихати і у неї розвинулась пневмонія. Ми ухвалили рішення інтубувати її і кілька днів Софія була підключена до апарату ШВЛ. Як тільки загроза минула, ми відключили її від нього», - розповідає Іван Рик, завідувач відділення термічної травми та пластичної хірургії лікарні святого Луки.
Майже місяць Софія перебувала в палаті інтенсивної терапії під пильним наглядом медиків. Нині вона почувається вже значно краще, а пересаджена шкіра добре приживається. Попереду на пацієнтку чекає ще тривала реабілітація.


