Перейти до основного контенту
21°
Ясно
25 червня 2026
Четвер
21°
Мінлива хмарність
Вдень
25°
Ясно
Вночі
17°
Ясно
26 червня 2026
П'ятниця
23°
Мінлива хмарність
Вдень
28°
Мінлива хмарність
Вночі
22°
Похмуро
27 червня 2026
Субота
24°
Ясно
Вдень
27°
Ясно
Вночі
20°
Ясно
28 червня 2026
Неділя
26°
Ясно
Вдень
31°
Ясно
Вночі
21°
Ясно
29 червня 2026
Понеділок
28°
Ясно
Вдень
32°
Ясно
Вночі
23°
Ясно
30 червня 2026
Вівторок
27°
Мінлива хмарність
Вдень
31°
Ясно
Вночі
25°
Ясно

Керівники сервісних медичних служб зі всієї України переймали досвід у Львові

26 червня 2025, 09:53
Пресслужба ЛМР
У лікарні святого Пантелеймона Першого медоб’єднання Львова відбувся захід для керівників сервісних медичних служб зі всієї України. Фахівці обговорювали сучасні стандарти роботи сервісних підрозділів у лікарнях, а також ділилися підходами до формування ефективних команд.

«Для нас, насамперед, важливо допомогти колегам сформувати сильні команди та поділитися своїм досвідом, зокрема тим, як ми підходимо до сервісу та чистоти у медичному закладі», – каже Лідія Голянська, головна медична сестра Першого медоб’єднання Львова.

Також фахівці Асоціації служби організації інфекційного контролю поділилися з колегами сучасними напрацюваннями, що підвищують якість сервісу в медичних закладах і сприяють ефективнішому запобіганню інфекційним ризикам.

Крім основної програми, учасники заходу додатково ознайомилися з інноваційними методами у роботі сервісних служб. Зокрема, президент Асоціації служби організації інфекційного контролю Олег Ковальський разом із фахівцем з інфекційного контролю Маркіяном Ковальським представили унікальні підходи до застосування штучного інтелекту у навчанні персоналу та автоматизації робочих процесів.

На завершення гостям провели екскурсію лікарнею святого Пантелеймона, де вони мали змогу на власні очі побачити, як сучасні стандарти та інновації працюють в реальних умовах.

«Дякуємо всім експертам за обмін досвідом. А учасникам – за бажання навчатись, аби ще краще піклуватись про чистоту лікарень та безпеку пацієнтів», – підсумувала Лідія Голянська, головна медична сестра Першого медоб’єднання Львова.