Перейти до основного контенту
23°
Ясно
26 червня 2026
П'ятниця
23°
Мінлива хмарність
Вдень
27°
Мінлива хмарність
Вночі
21°
Ясно
27 червня 2026
Субота
24°
Ясно
Вдень
27°
Ясно
Вночі
21°
Мінлива хмарність
28 червня 2026
Неділя
26°
Ясно
Вдень
30°
Ясно
Вночі
21°
Ясно
29 червня 2026
Понеділок
27°
Мінлива хмарність
Вдень
33°
Похмуро
Вночі
24°
Ясно
30 червня 2026
Вівторок
25°
Мінлива хмарність
Вдень
28°
Мінлива хмарність
Вночі
21°
Ясно
01 липня 2026
Середа
23°
Мінлива хмарність
Вдень
29°
Ясно
Вночі
21°
Похмуро

Легенда світової медицини Генрі Марш прочитає лекцію для медиків Львова

23 жовтня 2024, 15:17
Пресслужба ЛМР
Уже цієї п’ятниці, 25 жовтня, знаменитий британський нейрохірург, новатор нейрохірургічної допомоги для України та автор світового бестселера про життя, смерть та нейрохірургію зустрінеться з львівськими медиками та прочитає для них лекцію на тему командної роботи у медицині або Team Work, як називає її сам лектор.

«Чому командна робота настільки важлива в медицині? Якою має бути ефективна комунікація між лікарями всередині команди? А ще – якою повинна бути комунікація між медиками та їхніми пацієнтами – про це відомий нейрохірург говоритиме під час лекції. Запрошуємо на зустріч усіх охочих медичних працівників – керівників медзакладів, лікарів, а також медичних сестер та братів», - зазначають у першому медичному об’єднанні Львова.

Лекція відбудеться у Навчальному хабі лікарні святого Пантелеймона Першого медоб’єднання Львова (вул. Миколайчука, 9). Початок о 12:00. Зареєструватись на лекцію можна за посиланням. Акредитація для ЗМІ тут.

Нагадаємо, Генрі Марш – відомий британський нейрохірург, який провів тисячі операцій на головному і спинному мозку як у Великій Британії, так і за її межами. Навчався в Оксфордській школі і Вестмінстерській школі Лондона. Згодом вивчав також політологію, філософію, економіку в Оксфордському університеті. Отримав відзнаку Королівської медичної школи. Працював у Atkinson Morley Hospital, одному з найпрогресивніших нейрохірургічних відділень країни. 2014 року видав книгу мемуарів

«Історія про життя, смерть та нейрохірургію», яка хоч і була написана для медиків, та стала світовим бестселером. До України Генрі Марш вперше приїхав ще в 90-х роках – ділитися досвідом з українськими колегами. За це його називають піонером нейрохірургічної допомоги Україні. З того часу й до нині був тут близько 30 разів. Консультував та оперував найтяжчих пацієнтів також у Львові, зокрема, у Першому медоб’єднанні Львова.