Перейти до основного контенту
25°
Ясно
31 липня 2026
П'ятниця
25°
Ясно
Вдень
30°
Ясно
Вночі
19°
Ясно
01 серпня 2026
Субота
27°
Ясно
Вдень
32°
Ясно
Вночі
23°
Ясно
02 серпня 2026
Неділя
26°
Ясно
Вдень
29°
Ясно
Вночі
25°
Ясно
03 серпня 2026
Понеділок
24°
Мінлива хмарність
Вдень
29°
Мінлива хмарність
Вночі
22°
Ясно
04 серпня 2026
Вівторок
28°
Мінлива хмарність
Вдень
32°
Похмуро
Вночі
22°
Ясно
05 серпня 2026
Середа
29°
Ясно
Вдень
34°
Ясно
Вночі
26°
Ясно

Львів прийме Х конференцію з дитячої оториноларингології

13 вересня 2021, 08:48
Пресслужба ЛМР
25 вересня лікарі з усієї країни приїдуть до Львова на Х ювілейну українсько-польську конференцію з дитячої оториноларингології «ЄВРОЛОР». Лекторами на конференції будуть провідні фахівці з України, Польщі і Бельгії.

Конференція буде проведена в гібридному форматі (в залі з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних обмежень та одночасно онлайн). Програма конференції насичена цікавими доповідями з хвороб вуха, горла та носа у дітей, а також практичними майстер-класами.

Засновник та організатор щорічної конференції «ЄВРОЛОР» - Федір Юрочко, завідувач відділу дитячої отоларингології Львівської ОДКЛ ОХМАТДИТ, віце-президент Асоціації дитячих оториноларингологів України, представник України в раді ESPO (European Society of Pediatric Otorhinolaryngology).

Конференція відбудеться за підтримки Львівського конференц-бюро в рамках програми «Пакету підтримки».

Детальніше про конференцію – http://www.eurolor.lviv.ua