Львівські трансплантологи рятують життя навіть у Великодню ніч

Саме в цей вечір команда львівських трансплантологів вирушила до Луцька на забір органів від посмертного донора. У цей вечір двоє пацієнтів з термінальною стадією ниркової недостатності отримали повідомлення, що є донор, і є надія та порятунок на повноцінне життя. Тож, цієї ночі львівські трансплантологи оперували.
«Висловлюємо щирі співчуття родині донора та дякуємо за дуже складне, але водночас неймовірне благородне рішення — на Великдень подарувати іншим людям шанс на продовження життя.
І звісно, ми дякуємо нашим колегам з Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади за професійну та злагоджену співпрацю, яка дає змогу рятувати. Віримо, що життя перемагає смерть, а світло — темряву. І працюємо заради цього», — наголосили у Першому медобʼєднанні Львова.