Медична система міста впоралася з викликом: лікарні забезпечені генераторами і працювали на альтернативному світлі

Водночас міська влада наголошує: така ситуація є неприпустимою.
«Лікарня — це не офіс і не торговий центр. Відділення інтенсивної терапії, реанімації, операційні, апарати штучної вентиляції легень не можуть бути включені до графіків планових відключень електроенергії. Генератори мають залишатися резервним, а не базовим режимом роботи медичних закладів. Нічні відключення стали наслідком зміни підходів на державному рівні до визначення об’єктів критичної інфраструктури. Це рішення потребує негайного перегляду» — зазначає у своєму дописі Ірина Кулинич, заступниця міського голови з гуманітарних питань.
Місто вже вживає необхідних заходів і перебуває в комунікації з центральною владою, щоб терміново виправити ситуацію та унеможливити подібні випадки надалі.