Міський голова Львова привітав медиків з професійним святом
27 липня 2024, 17:24
Пресслужба ЛМР
Сьогодні, 27 липня, в Україні відзначають День медичного працівника. З професійним святом медиків привітав міський голова Львова Андрій Садовий.
«Не дуже люблю професійні свята, бо зазвичай вони є формальними і мають трохи совдепівського присмаку. Але дякувати медикам треба! У час війни, перебуваючи під обстрілами, вони рятують життя наших героїв. Насправді роблять неймовірні чудеса. Дякуємо за ваше служіння», - написав міський голова Львова Андрій Садовий на своїй ФБ-сторінці.
Додамо, напередодні львівських медиків вітали та вручили подяки заступниця міського голови Львова з гуманітарних питань Ірина Кулинич та керівниця управління охорони здоров’я ЛМР Марта Матюшко.
Зазначимо, в Україні День медичного працівника другий рік поспіль відзначають 27 липня.
