На Великдень врятували двох людей: львівські лікарі пересадили нирку та печінку від посмертного донора
«У день, коли християни всього світу святкують Воскресіння, наша команда провела дві посмертні пересадки органів. Донором стала 28-річна жінка, яка трагічно пішла з життя. Її родина, попри біль та невимовну втрату, ухвалила надзвичайно важливе й гідне рішення – дозволила пересадку її органів, щоби врятувати інших», - зазначають у Центрі трансплантології Першого медоб’єднання Львова.
Серед тих, кому пересадили донорські органи, – 16-річна дівчина, яка понад рік жила на діалізі, а тепер отримала нирку і шанс на життя без обмежень. Печінку лікарі пересадили чоловікові з цирозом. А серце уже пересадили медики в Інституті серця.
«Ми низько вклоняємося родині донора. Завдяки вам життя продовжується. Окрема подяка нашим лікарям за професіоналізм. Адже у день, коли святкуємо надію, вони повернули її тим, хто втратив останні сили чекати», - додають у Центрі трансплантології Першого медоб’єднання Львова.
До слова, за підсумками першого кварталу 2025 року, Центр трансплантології Першого медичного об’єднання Львова виконав найбільшу в Україні кількість пересадок органів, давши людям шанс на повноцінне життя.
Нагадаємо, саме у Львові вперше в Україні також пересадили комплекс підшлункова залоза та нирки, а також провели першу в Україні пересадку комплексу серце-легені та успішну спліт-трансплантацію печінки.
Записатися на консультацію до фахівців центру трансплантології у Львові можна за номером: +380 (68) 513 37 10. Адреса: м. Львів, вул. Миколайчука, 9 (лікарня святого Пантелеймона).
