Перейти до основного контенту
20°
Ясно
23 червня 2026
Вівторок
20°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
23°
Дощ, Мінлива хмарність
Вночі
17°
Дощ, Похмуро
24 червня 2026
Середа
20°
Мінлива хмарність
Вдень
23°
Ясно
Вночі
17°
Похмуро
25 червня 2026
Четвер
21°
Мінлива хмарність
Вдень
24°
Ясно
Вночі
16°
Мінлива хмарність
26 червня 2026
П'ятниця
22°
Ясно
Вдень
26°
Ясно
Вночі
19°
Ясно
27 червня 2026
Субота
22°
Ясно
Вдень
25°
Ясно
Вночі
18°
Ясно
28 червня 2026
Неділя
24°
Ясно
Вдень
29°
Ясно
Вночі
18°
Ясно

Польські та львівські отоларингологи за один день зробили у Львові 9 слухових операцій захисникам

26 червня 2024, 15:58
Пресслужба ЛМР
Провідні польські отоларингологи та спеціалісти центру UNBROKEN у Львові знову об’єднали свої зусилля, аби повернути слух українським захисникам. Вони провели 9 слухових операцій лише за один день.

Відомий у Польщі та Європі лікар Казімєж Нємчик вже вчетверте приїздить до пацієнтів центру UNBROKEN у Львові. Його спеціалізація – онкоотоларингологія, слухопротезуючі та слуховідновлюючі втручання, а також кохлеарна імплантація. Цього разу польський хірург завітав разом зі своїм колегою Робертом Бартушевичем.

Лише протягом одного дня, спільно зі спеціалістами центру, вони прооперувати 9 військових з мінно-вибуховими травмами, а саме з акубаротравмами та уламковими пораненнями вух і обличчя.

«Європейські лікарі завжди охоче нам допомагали і тепер роблять це у ще більшій кількості. Пан Казімєж не лише оперує українських пацієнтів, а й навчає наших лікарів цілими командами, щоб ми могли впоратися з ще більшою кількістю військової травми», – зазначає Леся Стадник, завідувачка отоларингологічного відділення лікарні святого Пантелеймона.

Крім цього, Казімєж Нємчик оглянув тих пацієнтів, яких оперував під час своєї попередньої місії. А також провів нові консультації, аби відібрати тих, кому виконає втручання під час свого вже наступного візиту.

«Вважаю, що це наш обов’язок – приїжджати та допомагати нашим колегам. Маємо однакові цілі та бачення, тож мусимо разом долати ті виклики, які стоять перед нами», – переконаний лікар Казімєж Нємчик.