Рекордсмени місяця: у лікарні святої Анни розповіли, хто народився у серпні
Так, найбільшою дитиною стала дівчинка, яка народилася природним шляхом на 40-му тижні вагітності. Її вага при народженні становила 4400 грамів, а зріст – 57 сантиметрів. Ці показники вищі за середньостатистичні, втім вважаються цілком нормальними.
А ось найкрихітнішою дитинкою місяця став хлопчик, який народився на 37-му тижні вагітності, вагою 2100 г і зростом 49 см. Малюк викликав занепокоєння лікарів ще до свого народження, але, на щастя, зараз із ним усе добре.
«У малюка був внутрішньоутробний синдром затримки розвитку ІІ ступеня. Він не є критичним, але може призводити до гіпоксичного та ішемічного ураження головного мозку ще в утробі матері, а згодом – впливати на загальний розвиток. Але, дякувати Богу, у цього хлопчика жодних ускладнень не проявилося. Уже на третій день ми виписали його додому абсолютно здоровим», — розповідає неонатологиня лікарні святої Анни Оксана Задорецька.
Лікарі бажають усім малюкам міцного здоров’я та щасливої долі.
