Рік з донорським серцем: 12-річний хлопчик з Тернопільщини завітав до львівських лікарів, аби подякувати за порятунок
«Це другий день народження, коли йому дали другий шанс на життя. Ми дуже раді, що зустріли таких чудових лікарів, які продовжують спостерігати за Владиком. І завжди будемо безмежно вдячні родині донора за порятунок сина», - говорить Світлана, мама Владика.
Донором для Владика став 15-річний хлопчик, який отримав несумісне з життям ушкодження мозку. Попри важку втрату, батьки погодилися пожертвувати органи сина. Він став третьою в історії України дитиною-донором. А його органи врятували життя 5 людей, троє з яких – діти.
Нагадаємо, лише за три роки у Львові провели близько 400 трансплантацій органів. Це серця, печінки та нирки, а також легені. Саме тут вперше в Україні пересадили комплекс підшлункова залоза та нирки, а також провели першу в Україні пересадку комплексу серце-легені та успішну спліт-трансплантацію печінки.



