Тепер у Львові преміюватимуть не лише найкращих сімейних лікарів, а й медичних сестер

Раніше за успіхи в реалізації програми премії отримували лише сімейні лікарі. Наприклад, у 2022-2023 роках 25 найкращих лікарів були нагороджені преміями по 20 тис. грн кожен.
Тепер винагороди передбачені також для медичних сестер, які працюють разом із сімейними лікарями. Це важливий крок, адже медичні сестри – невід’ємна частина команди сімейного лікаря. Вони першими контактують із пацієнтами, проводять огляди, допомагають у профілактиці хвороб та виконують багато інших важливих завдань.
«Такі програми – це, найперше, стимулювання медпрацівників. Лікарі та медсестри будуть більше зацікавлені у підвищенні якості своєї роботи. Також від програми очікується покращення надання медичних послуг нашим пацієнтам. Адже наша кінцева мета – це попередження і лікування захворювань, а також задоволення пацієнтів рівнем сервісу та послуг. Професійний підхід медичних працівників для нас є дуже важливим, бо кожен львів’янин повинен довіряти своєму сімейному лікарю та отримувати якісні і комфортні послуги», - зазначає Марта Матюшко, керівниця управління охорони здоров’я Львівської міської ради.
Програма продовжує активно діяти, її оновлення дозволить ще ефективніше дбати про здоров’я львів’ян. Також тепер програма стала безтерміновою.
Нагадаємо, у Львові функціонують 6 міських поліклінік та два Територіальні медичні об’єднання, де мешканці можуть отримати якісні послуги. Тут загалом працює 456 сімейних лікарів та 469 медичних сестер загальної практики-сімейної медицини. Близько 99% мешканців міста мають підписані декларації з сімейними лікарями. Також місто активно працює над тим, аби у міських поліклініках створити комфортні умови для мешканців, враховуючи усі сучасні вимоги інклюзивності та доступності.