Перейти до основного контенту
21°
Дощ,
Похмуро
22 червня 2026
Понеділок
21°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
26°
Ясно
Вночі
19°
Мінлива хмарність
23 червня 2026
Вівторок
20°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
23°
Мінлива хмарність
Вночі
17°
Дощ, Похмуро
24 червня 2026
Середа
21°
Мінлива хмарність
Вдень
24°
Ясно
Вночі
19°
Похмуро
25 червня 2026
Четвер
20°
Мінлива хмарність
Вдень
24°
Ясно
Вночі
16°
Мінлива хмарність
26 червня 2026
П'ятниця
21°
Ясно
Вдень
24°
Мінлива хмарність
Вночі
20°
Похмуро
27 червня 2026
Субота
21°
Ясно
Вдень
24°
Ясно
Вночі
17°
Мінлива хмарність

У лікарні швидкої медичної допомоги Львова провели операцію з пересадки серця та двох нирок

01 червня 2021, 11:42
Пресслужба ЛМР
У міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова провели ще одну трансплантацію серця. Про це повідомив головний лікар Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова Олег Самчук. Також провели трансплантацію двох нирок. Таку операцію тут виконують не вперше.

«Трансплантація у Львові. Пересаджено серце і дві нирки!

Операції розпочалися опівночі і завершилися буквально кілька годин тому. Донор - 32-річний чоловік зі Львівщини. Несумісна із життям травма голови. Згоду на донорство органів дали мама і старша сестра. Завдяки цьому рішенню, шанс на життя отримали одразу троє людей.

Серце - 48-річний чоловік із Прикарпаття. Три роки хворіє. На листок очікування став лише у січні.

Трансплантацію серця наш Роман Домашич з командою уже традиційно виконували спільно з командою Інституту серця МОЗ України. Це наша цьогоріч третя, а взагалі 10-та спільна трансплантація серця.

Нирки. Ними займалася команда нашого Центру трансплантації.

Одну пересадили 43-річній жительці Львівщини. Вона хворіла з дитинства. Остаточно нирки відмовили 10 років тому після народження дитини. Відтоді була на гемодіалізі.

Другу нирку отримав 46-річний львів'янин, власні органи якого перестали функціонувати через перенесену застуду. На гемодіалізі був з 2017 року.

Подяка усім медпрацівникам Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова за цю безсонну ніч і добре виконану роботу!

Швидкого відновлення реципієнтам!

Світла пам'ять донору.

Співчуття і подяка родині за їхнє рішення.

Працюємо для того, щоб невдовзі взагалі нікому з наших громадян не довелося їхати за кордон на трансплантацію!», - написав у себе на сторінці в мережі Facebook Олег Самчук.