У Львові меншає хворих на грип та ГРВІ

Як повідомила Марта Матюшко, керівниця управління охорони здоров’я Львівської міської ради, за минулий тиждень (а це 23 до 29 січня) кількість хворих зменшилася на 172 випадки — зафіксували 2828 випадків, порівняно із 3000, що були за позаминулий тиждень (з 16 до 22 січня). А перед тим (з 9 до 16 січня) кількість захворілих була 3267. Тобто останні три тижні хворих постійно меншає.
Попри те, що динаміка зменшується, мешканців громади закликають берегти своє здоров’я, адже вірус грипу небезпечний, проте вберегтися можна, дотримуючись простих правил.
Найперше, не забувайте про здорове і збалансоване харчування, яке зміцнить імунну систему, а також — рухові вправи. За можливості, якомога частіше провітрюйте приміщення, де перебуваєте, і одягайтеся відповідно до погодних умов. Намагайтеся зайвий раз не торкатися обличчя та носа, а також якомога частіше мийте руки з милом чи використовуйте антисептик, особливо після відвідування громадських місць.
Якщо все ж захворіли, залишайтеся вдома і зверніться до свого сімейного лікаря. Адже вчасне і правильно розпочате лікування — це запорука швидкого одужання і уникнення важких ускладнень.