У Львові відбулась зустріч міністрів охорони здоров’я України та Норвегії
Головна мета візиту – обговорити пріоритетні напрями подальшої взаємодії, зокрема у межах спільного проєкту «Medevac Ukraine». Це програма медичної евакуації за кордон українців, які отримали поранення внаслідок війни.
До слова, з лікарень Першого медоб’єднання Львова в межах програми «Medevac Ukraine» на лікування за кордон було відправлено понад 600 пацієнтів.
Уже завтра міністри підпишуть меморандум, який ще більше поглибить стратегічне партнерство та співпрацю профільних міністерств двох країн. Мова про подальший розвиток екстреної медичної допомоги та протидію антибіотикорезистентності.
«Норвегія непохитно підтримує Україну в її боротьбі за свободу. Ми робитимемо це стільки, скільки буде потрібно. Тож для нас дуже цінно те, що ми можемо вам допомогти цими евакуаційними автобусами, ліками та обладнанням. Ми узгодимо стратегічне партнерство між Україною та Норвегією в охороні здоров’я. Ми збільшуватимемо інвестиції в Україну цього року і продовжимо підтримку в майбутньому», — запевнив міністр охорони здоров’я та соціального забезпечення Королівства Норвегії Ян Крістіан Вестре.



