Перейти до основного контенту
23°
Ясно
26 червня 2026
П'ятниця
23°
Мінлива хмарність
Вдень
27°
Мінлива хмарність
Вночі
21°
Мінлива хмарність
27 червня 2026
Субота
23°
Ясно
Вдень
27°
Ясно
Вночі
20°
Ясно
28 червня 2026
Неділя
26°
Ясно
Вдень
31°
Ясно
Вночі
20°
Ясно
29 червня 2026
Понеділок
28°
Мінлива хмарність
Вдень
33°
Ясно
Вночі
24°
Ясно
30 червня 2026
Вівторок
26°
Мінлива хмарність
Вдень
32°
Ясно
Вночі
22°
Похмуро
01 липня 2026
Середа
23°
Мінлива хмарність
Вдень
30°
Мінлива хмарність
Вночі
21°
Ясно

У Львові видали містобудівні для зведення медкорпусу для онкохворих пацієнтів на час лікування

15 травня 2026, 17:19
Пресслужба ЛМР
У Львові зведуть перший в Україні медичний корпус для проживання онкохворих, які приїжджають на хіміотерапію чи інші етапи онколікування. Про рішення щодо видачі відповідних містобудівних умов та обмежень для Першого територіального медичного об’єднання повідомив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев на засіданні виконкому Львівської міської ради 15 травня.
Cучасна двоповерхова будівля з дерев’яним оздобленням фасаду, довкола озеленена паркова територія з пішохідними доріжками та зонами відпочинку
Cучасна двоповерхова будівля з дерев’яним оздобленням фасаду, довкола озеленена паркова територія з пішохідними доріжками та зонами відпочинку

Будівлю зведуть у районі вул. Збоїща — П. Орлика. Корпус матиме безпосередній виїзд на верхню вул. П. Орлика.

«Йдеться про корпус, який матиме виїзд безпосередньо на вулицю Пилипа Орлика і передбачатиме проживання для онкохворих пацієнтів. Цей проєкт підтримали японські партнери, які виступають донорами щодо будівництва цього об'єкта», — зазначив Антон Коломєйцев.

У двоповерховому корпусі заплановано кімнати різного розміру. Загалом будівля розрахована на 36 ліжок. Це буде перший в Україні будинок для проживання онкохворих пацієнтів, які лікуються у лікарні.
Проєкт реалізують за підтримки японських партнерів — компанії DAIWA House Group, яка профінансує будівництво цього об’єкта. Меморандум щодо цього міський голова Львова Андрій Садовий підписав під час візиту до Японії у грудні 2025 року.

Будівлю зведуть за сучасною японською модульною технологією, яку компанія застосовує у власних соціальних проєктах. Для Львова це також можливість показати на практиці японський стандарт швидкого та якісного будівництва.