Перейти до основного контенту
21°
Ясно
25 червня 2026
Четвер
21°
Мінлива хмарність
Вдень
25°
Ясно
Вночі
17°
Ясно
26 червня 2026
П'ятниця
23°
Мінлива хмарність
Вдень
28°
Мінлива хмарність
Вночі
22°
Похмуро
27 червня 2026
Субота
24°
Ясно
Вдень
27°
Ясно
Вночі
20°
Ясно
28 червня 2026
Неділя
26°
Ясно
Вдень
31°
Ясно
Вночі
21°
Ясно
29 червня 2026
Понеділок
28°
Ясно
Вдень
32°
Ясно
Вночі
23°
Ясно
30 червня 2026
Вівторок
27°
Мінлива хмарність
Вдень
31°
Ясно
Вночі
25°
Ясно

У Львові вже одужали 40 медиків, які захворіли на COVID-19

28 травня 2020, 14:45
Марія Демчина
Сьогодні під час сесії очільниця міського штабу протидії COVID-19 Галина Слічна розповіла про ситуацію із захворюваністю медичних працівників, а також те, скільки пацієнтів із підозрою на коронавірусну інфекцію перебувають на лікуванні в медичних закладах міста.
фото умовне, автор: Роман Балук
Фото умовне, автор: Роман Балук

фото: Роман Балук
Фото: Роман Балук
«В області майже 300 медичних працівників захворіли на коронавірус, з яких 63 вже одужали. З цих 300 осіб 148 — це працівники медичних закладів міста, 40 з яких вже одужали. На амбулаторному лікуванні перебуває 75 осіб, на стаціонарному — 30 осіб, і сестра-господиня з 1-ї лікарні померла. Найбільше хворих медичних працівників є в лікарні швидкої медичної допомоги. Загалом в 11 медичних закладах є захворілі медичні працівники.

В лікарні швидкої допомоги інфікований 91 медичний працівник, з них 12 одужали, 52 перебувають на амбулаторному лікуванні і 27 — на стаціонарному.

У 8-мій лікарні інфіковані 6 працівників, з них 2 одужали, 4 є на амбулаторному лікуванні. У 1-шій лікарні інфіковано 8 працівників, з них 3 одужало, 2 перебувають на амбулаторному лікуванні, 2 — на стаціонарному лікуванні, 1 працівниця померла. В пологовому будинку № 1 захворів 1 медичний працівник, який станом на сьогодні вже одужав", — розповіла Галина Слічна.

До слова, у Львові за кошти міста тим медичним працівникам, які захворіли на коронавірусну інфекцію, надають допомогу по 20 тис грн.

Також Галина Слічна озвучила, скільки пацієнтів з підозрою на коронавірусну інфекцію перебувають на лікуванні в медичних закладах міста.

«За цей час 8-ма лікарня прийняла 303 пацієнтів. З них у 87 було виявлено COVID-19. Станом на вчорашній вечір в лікарні перебуває 65 осіб. В реанімації - 5 осіб, на апараті ШВЛ — 3 осіб.

В 1-шій міській лікарні прийнято 168 пацієнтів. З них у 39 було виявлено COVID-19. Станом на вчорашній вечір в лікарні перебуває 60 пацієнтів, з них 2 — в реанімації.

В пологовому будинку за весь цей період з підозрою поступило 14 породіль, з яких у 2 було діагностовано COVID-19, у 12 — ПЛР-тест був негативним.

В інфекційній лікарні станом на сьогодні є 152 інфікованих пацієнти. Також уже другий тиждень працює мережа лікарень в районах області, які приймають хворих або з підозрою на коронавірус. Це 5 таких лікарень в області. Загалом по Львову і області 34 пацієнти є в реанімації, 7 хворих перебувають на апараті ШВЛ.

Якщо в медичного працівника є певні симптоми захворювання, то в них одразу ж відбирають ПЛР-аналізи, і цих працівників відправляють на самоізоляцію. І тільки після того, як буде відомо який результат і який є стан людини, приймаємо відповідні рішення", — розповіла Галина Слічна.

Офіційні канали отримання інформації:

• офіційний сайт міської ради Львова: https://city-adm.lviv.ua/

• Facebook міського голови Львова: https://www.facebook.com/andriy.sadovyi/

• Facebook: https://www.facebook.com/lvivVScoronavirus/

• Telegram: https://t.me/lvivVScoronavirus

• чат-бот: https://t.me/lviv_city_helper_bot