У Львові з симптомами гострого ентероколіту госпіталізували чотирьох осіб
16 вересня 2019, 17:20
Марія Демчина
Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, до Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надійшло повідомлення про те, що упродовж 15−16 вересня в КНП «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня» госпіталізовано 4 осіб із симптомами гострого ентероколіту. Постраждалі 14 вересня святкували весілля в ресторані «Сінатра» на вул. Кульпарківській, 230 (Залізничний район).
Стан хворих — середньої важкості. Усім постраждалим надають комплекс лікувально-діагностичних заходів відповідно до клінічних протоколів МОЗ України.
Зокрема, госпіталізовані:
|
П.І.Б. |
Вік |
Діагноз |
Місце і час госпіталізації |
Місце проживання |
|
|
1. |
жінка |
31 рік |
Гостра кишкова інфекція |
ЛОІКЛ 15.09.2019 |
м. Львів |
|
2. |
чоловік |
24 роки |
Гостра кишкова інфекція |
ЛОІКЛ 15.09.2019 |
м. Львів |
|
3. |
жінка |
23 роки |
Гостра кишкова інфекція |
ЛОІКЛ 16.09.2019 |
м. Львів |
|
4. |
чоловік |
28 років |
Гостра кишкова інфекція |
ЛОІКЛ 16.09.2019 |
м. Львів |