У новорічну ніч у Першому медобʼєднанні Львова народилися двоє хлопчиків
01 січня 2026, 10:05
Пресслужба ЛМР
Доки Україна святкувала Новий рік, у Львові на світ з’явилося двоє хлопчиків. Тож, цей рік для львівських медпрацівників почався з найціннішого — появи нового життя.

Вночі, о 02:40, у лікарні святого Миколая народився Яремій, вагою 2840 г. А вже зранку, о 07:40, в лікарні святої Анни у молодих батьків зʼявився первісток Данилко, вагою 3200 г.
«Дякуємо нашим лікарям за професіоналізм, чуйність і працю без свят і вихідних», — каже керівниця департаменту гуманітарної політики Валентина Бартошик.

