У Рясному відкрили амбулаторно-поліклінічне відділення


Роботи з облаштування амбулаторно-поліклінічного відділення, зокрема реконструкцію приміщень, розпочали торік. Як розповів головний лікар 3-ї міської клінічної лікарні Вадим Олійник, приміщення адаптували для людей з інвалідністю: є підйомник, спеціальна тактильна плитка, двері облямовані спеціальною лиштвою тощо. Будівлю утеплили та зробили благоустрій навколо поліклініки.
В лізинг за кошти міського бюджету буде придбано сучасний цифровий рентген-апарат, вартістю 4,5 млн грн. А за кошти лікарняного закладу — 3,5 млн грн, придбають медичне обладнання — біохімічний та імуноферментний аналізатори й обладнання лабораторної служби: центрифуги і мікроскопи, обладнання для кабінету фізичної реабілітації, дефібрилятор, апарат УЗД, електрокардіограф. Станом на зараз за кошти лікарні придбано медичні та офісні меблі, оргтехніку на загальну суму 1,5 млн грн.

Загальна вартість робіт — майже 17,8 млн грн. Станом на зараз освоєно понад 8 млн грн. Роботи виконують за кошти міського бюджету Львова. До слова, загальна площа поліклініки — 650 кв.м.
Зауважимо, що в Рясне-1 мерія Львова створила три амбулаторії сімейної медицини — на вул. вул. Шевченка, 358Б (амбулаторія № 4), вул. Шевченка, 366 (амбулаторія № 5) та вул. Величковського, 30А (амбулаторія № 1), де можна отримати первинну допомогу поруч із домом.
Загалом в мікрорайоні Рясне-1 проживає понад 30 тисяч осіб, з них понад 6 тисяч — діти.
До слова, Львів завжди був лідером запровадження сімейної медицини — щоб усі мешканці, особливо у віддалених від центру районах, мали якісну первинну допомогу за два кроки від дому. Щорічно управління охорони здоров’я Львова відкриває одну-дві нові амбулаторії в місцях щільного проживання населення. За останні роки запрацювало 14 нових закладів первинної допомоги, а загалом у Львові функціонує 20 амбулаторій сімейної медицини.
відео: Андрій Андрух
фото: Роман Балук