Перейти до основного контенту
21°
Мінлива
хмарність
22 червня 2026
Понеділок
21°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
26°
Мінлива хмарність
Вночі
19°
Мінлива хмарність
23 червня 2026
Вівторок
20°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
22°
Мінлива хмарність
Вночі
18°
Дощ, Похмуро
24 червня 2026
Середа
19°
Мінлива хмарність
Вдень
19°
Мінлива хмарність
Вночі
17°
Похмуро
25 червня 2026
Четвер
19°
Мінлива хмарність
Вдень
22°
Ясно
Вночі
16°
Ясно
26 червня 2026
П'ятниця
18°
Ясно
Вдень
21°
Ясно
Вночі
17°
Ясно
27 червня 2026
Субота
18°
Ясно
Вдень
22°
Ясно
Вночі
16°
Ясно

З нагоди професійного свята у мерії Львова нагородили медичних сестер

13 травня 2024, 16:34
Пресслужба ЛМР
З нагоди Міжнародного дня медичної сестри, який щорічно відзначають 12 травня, сьогодні у Львівській міській раді почесними грамотами міського управління охорони здоров'я нагородили медичних сестер. 
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Фото Романа Балука для Львівської міської ради

фото Романа Балука для Львівської міської ради
Фото Романа Балука для Львівської міської ради
«Назва вашої професії говорить сама за себе – медична сестра і медичний брат. Не медичний працівник, не фахівець, а саме сестра і брат. Бо це про велику близькість до людини, яка потребує допомоги. Вашу працю і турботу неможливо переоцінити. Я щиро дякую вам і бажаю, щоб кожен з вас пишався своє працею і покликанням», - сказала Валентина Бартошик, директорка міського департаменту гуманітарної політики.

За щоденне віддане служіння людям та з нагоди професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри, почесні грамоти управління охорони здоров'я Львівської міської ради отримала 21 медична сестра, яка працює у медичних закладах міста – лікарнях, амбулаторіях та поліклініках.

фото Романа Балука для Львівської міської ради
Фото Романа Балука для Львівської міської ради
«Ви всі також воїни, бо ви 24/7 надаєте допомогу всім, хто потребує допомоги. Я пишаюся тим, що у нас є 2888 незламних медичних сестер і братів, які самовіддано, не опускаючи рук, кожного дня приходять на роботу, сумлінно, свідомо і від щирого серця допомагають нашим пацієнтам», - сказала Марта Матюшко, керівниця міського управління охорони здоров'я.

Нагадаємо, Міжнародний день медичної сестри в Україні почали відзначати у 1997 році з ініціативи Міністерства охорони здоров’я та Асоціації медичних сестер України. У світі цей день запровадили у 1971 році з ініціативи Міжнародної Ради медичних сестер.

фото Романа Балука для Львівської міської ради