Захисник, який зазнав важкого поранення на війні, вперше став батьком: син народився у лікарні святої Анни у Львові
Якось ворог поцілив балістичною ракетою по блокпосту, де саме вартував Олександр. Внаслідок поранення прикордонник втратив ліву ногу. Ганна, коли про це дізналася, вирішила йому написати. Згодом приїхала у шпиталь і вони почали зустрічатися. А торік улітку пара побралася.
Однак Олександрові навіть думати було страшно, щоб під час війни приводити у цей світ дитя. Каже: «Я не знав, як уберегти свою сім’ю. Боявся, що, не дай Бог, щось трапиться, і я все життя буду себе звинувачувати. Але життя триває – потрібно жити далі».
Перейми почалися на 41-му тижні. Пологи були партнерськими. Олександр хотів бачити, як народиться його первісток. Однак у процесі виникли ускладнення і дружину перевели з пологової зали до операційної.
«Аня дуже хотіла народжувати природним шляхом і вона відчувала активні перейми. Під час активного потужного періоду у дитини почало різко знижуватись серцебиття нижче норми, що свідчило про дистрес плоду. Щоб врятувати матір та дитину, було ухвалено рішення про екстрений кесарів розтин», — розповідає Ірина Кухаєвич-Бульбук, акушер-гінекологиня лікарні святої Анни.
Первісток ветерана – Марко, з’явився на світ вагою 3450 г та зростом 54 см. Від неонатологів за шкалою Апгар він отримав оцінку 6⁄8 балів, що свідчить про те, що малюкові справді бракувало кисню в момент народження. Але все минулося, і на третій день після пологів його, здорового і міцного, виписали з мамою додому.
Ганна безмежно дякує Олександрові за підтримку: і під час вагітності, і в пологах. Каже: «Було важко, але чоловік був поруч, заспокоював, відволікав. Я відчула ту підтримку, яка має бути в кожної жінки».
Лікарі лікарні святої Анни Першого медичного об’єднання Львова щирою вітають подружжя з народженням сина, і бажають йому рости здоровим та щасливим.


