У вересні у Львові відбудеться перший Науковий фестиваль OL

  • 20.07.2021, 14:28
  • 1344
  • Соломія Григор’єва
25 вересня у Львові проведуть перший Науковий фестиваль OL. OL – це Open Lab або ж Відкрита Лабораторія, тобто наука, доступна для кожного. Захід стане платформою для популяризаторів науки та цікавим і доступним середовищем для всіх, хто нею цікавиться – діти, підлітки, батьки та молодь.

Цьогоріч на фестивалі будуть представлені 3 блоки: наука-слово, наука-дія та наука-емоція. Вони покажуть науку з різних сторін: наука-слово – через лекції та обговорення, наука-емоція – через шоу та розваги, наука-дія – через майстер-класи та експерименти від організацій-учасників.

«Наша мета – поєднати практичну та теоретичну частини науки у форматі edutainment: навчання через розваги. Ми хочемо вивести науку з андеграунду на широкий загал, створити платформу – місце зустрічі наукового та повсякденного, а ще дати старт розвитку наукової спільноти доступної і зрозумілої кожній людині», – каже головна координаторка фестивалю Олена Павлюк.

Детальніше про фестиваль та його наповнення з часом можна буде дізнатися у соцмережах: https://www.facebook.com/olnauka https://www.instagram.com/olnauka/