«Допоможіть українською, робіть добро українською і воно обов’язково повернеться», - мер Львова звернувся до містян

«Війна змушує кожного з нас вчитись приймати швидкі рішення. Не завжди є час, щоб подумати. Так або ні, зараз або ніколи. Бо зараз від них залежить чиєсь життя, або те, яким воно буде після.
Все наше життя складається з рішень. І найгірші з них ті, які доводиться приймати під тиском. Сотні років московія забороняла і знищувала українську мову. Нам розказували про малоросійство та хохляцтво. Вони не лише окуповували нашу територію, але й заперечували культуру, звичаї та віру.
Проте вибір завжди залишається за вільними людьми. Тому ми сьогодні тут, в себе вдома, захищаємо свою землю. І кожен робить це, як може.
Збройні сили стоять на обороні Харкова, Києва та Херсону для того, щоб українські жінки разом зі своїми дітьми могли почувати себе безпечно тут у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді.
Більшість вже зробили свій швидкий, але такий важливий вибір.
Якщо вийти на вулицю будь-якого міста заходу України, то можна зустріти там сотні людей. Їх більше, ніж зазвичай, навіть у туристичний сезон. Але не треба думати, звідки вони приїхали: із Запоріжжя чи Донбасу. Вони — не біженці, не переселенці, вони з українського міста приїхали у інше українське місто. Не треба оцінювати їхній погляд, мову чи говірку. Дозвольте людині, яка повернулась з пекла, відчути себе в безпеці і адаптуватись до нової реальності.
Усміхніться, привітайтесь і прийміть. Допоможіть українською, робіть добро українською і воно обов’язково повернеться.
І тоді росія програє на всіх фронтах. Бо не може бути інакше», - написав у себе на сторінці у Facebook мер Львова.