Львівських левів одягнули у військовий стрій

  • 06.05.2023, 14:14
  • Марія Демчина
Львів відзначає своє 767-річчя. З цієї нагоди фігури левів-охоронців міської Ратуші символічно одягнули у військову форму. Це вперше в історії міста леви приміряли військовий стрій.

фото - Роман Балук
фото - Роман Балук

Як зазначають в управлінні внутрішньої політики Львівської міської ради, головний акцент цьогорічного святкування Дня міста – подяка нашим мужнім захисникам за те, що виборюють свободу нашої країни та нашого міста зокрема. Тому й вирішили символічно одягнути головних охоронців Ратуші у військову форму.

Це вже третій комплект одягу для левів-охоронців Ратуші. Адже вони мають патріотичний одяг – вишивані сорочки, який одягають у День вишиванки, та студентські мантії, які одягають у День студента.

Військову форму для міських левів подарувало львівське підприємство «Скиба».

фото - Роман Балук

Зазначимо, сьогодні на площі Ринок відбулась урочиста церемонія підняття прапора міста: стяг підняв військовий, який напередодні отримав біонічний протез руки у центрі НЕЗЛАМНІ. Також урочисто винесли прапори українських військових та оборонних структур – аби подякувати усім захисникам за те, що виборюють свободу нашої країни. А о 17:00 на Личаківському кладовищі розпочнеться спільна молитва за полеглих українських воїнів. 

Водночас, сьогодні й завтра львівські трамваї і тролейбуси курсуватимуть, прикрашені національними прапорцями і прапорцями із гербом міста Львова. Більше про події до Дня міста – читайте тут