Учні міста Львова долучаться до заходів в рамках Шевченківських днів

  • 07.03.2017, 13:46
  • 599
  • Уляна Шпуляр
Учні львівських шкіл та позашкільних навчальних закладів міста візьмуть участь у загальноміських заходах, щоб показати, що Шевченко живе і сьогодні. Програма святкувань розпочнеться з 7 березня та триватиме до кінця місяця.

Розпочнеться «Місяць Шевченка» 9 березня о 14:00 год загальноміським заходом «Вільний мікрофон. Сучасний Шевченко». До участі запрошуються усі охочі учні, котрі матимуть змогу у довільній формі запрезентувати твори Т. Шевченка. Кожен охочий зможе виступити із власним віршем в пам’ять про великого Кобзаря, або з декламацією вірша чи з піснею на його твір. Захід відбуватиметься у Першій Львівській Медіатеці, вул. Мулярська, 2а.

Крім цього, вперше пройде всеукраїнський мистецький флеш-моб «Уклін Тобі, Тарасе!». Флеш-моб полягає у передачі естафети з виконання одного, двох творів великого Кобзаря від закладу до закладу широким верствам населення України. Учасники флеш-мобу мають зняти на відео своє виконання творів та передати естафету іншим містам. Започатковує флеш-моб Центр дитячої та юнацької творчості Залізничного району м. Львова. Крім львівських закладів освіти участь у флеш-мобі братимуть участь учні з м. Луцьк та з м. Попасна. Відео буде доступне для перегляду у соціальних мережах.

Також в рамках програми відбуватимуться загальноміські концерти, а саме: концерт «Уклін Шевченку» в Музеї народної архітектури та побуту Шевченківський гай за участю мистецьких колективів Центру дитячої творчості «Веселка», літературно-музична композиція за творами Т. Шевченка у виконанні вихованців школи кобзарського мистецтва «Шевченко – для усіх століть». За традицією, усі школи м. Львова проведуть загальношкільні заходи з нагоди відзначення Шевченківських днів.

Заключною подією буде міський конкурс авторської поезії «Рядки, що надихають…», який відбудеться 29 березня у Народному музеї Тараса Шевченка (вул. Коперника, 17).

Детальну інформацію про заходи можна знайти на сайті управління освіти Львівської міської ради. 

програма