Міжнародний клуб лідерів та підприємців JCI відкриває філію у Львові

  • 10.07.2017, 16:18
  • Уляна Шпуляр
У липні 2017 року у Львові відкривається локальна філія Міжнародного клубу лідерів та підприємців JCI – JCI Business Lviv, що об’єднує активних громадян, успішних підприємців та професіоналів галузі з метою розвитку професійних і особистісних якостей учасників спільноти та реалізації нових бізнес-проектів. Представництво стане платформою для зустрічей власників бізнесу і топ-менеджерів компаній задля обміну досвідом та обговорення реальних бізнес-ситуацій.

Діяльність JCI Business Lviv передбачає проведення бізнес-тренінгів і майстер-класів, організацію бізнес-сніданків з успішними людьми, неформальних зустрічей (нетворкінгу) та відпочинку для учасників клубу, – повідомили у Львівському конференц-бюро.

З нагоди відкриття локальної філії у Львові JCI проводить першу бізнес-зустріч 14 липня. Спікерами зустрічі стануть генеральний директор компанії Stream Telecom Олексій Карчевський та консультант із стратегічного маркетингу Astamur Daurovich Goomba.

Подія розрахована на власників малого та середнього бізнесу, експертів у сфері маркетингу та всіх, хто працює з клієнтами і прагне підвищити ефективність своєї роботи.

Детальна програма зустрічі доступна на сторінці у фейсбуці

Реєстрація на захід тут:

Контактна особа: Оксана Винницька +38(097) 132 00 88

Довідка

JCI (Junior Chamber International) – це Міжнародна палата молодих лідерів і підприємців, яка існує в 110 країнах світу, нараховує понад 6000 місцевих осередків та більше 200 000 активних членів, мільйони «випускників» організації та учасників конференцій, семінарів, подій.

Міжнародна палата молодих лідерів і підприємців бере активну участь у проектах Організації Об'єднаних Націй, є партнером ЮНІСЕФ (Дитячий фонд ООН) та UNCTAD, співпрацює з Міжнародною торговою палатою (ICC), а також навчальними, науковими та культурними проектами ЮНЕСКО. У різні роки членами JCI були Кофі Анон, Жак Ширак, Маргарет Тетчер, Джон Мейджер, Джеральд Форд, Річард Ніксон, Джон Кеннеді, Білл Клінтон та ін.

JCI Ukraine – це український філіал Міжнародної молодіжної палати JCI, створений для підтримки та вирішення глобальних та регіональних проблем. Перша палата на території України з'явилася в Житомирі у 2002 році. Зараз представництва організації діють у Києві, Вінниці, Чернівці та Сумах. Міжнародна молодіжна палата України працює в чотирьох основних напрямках:

1)      Розвиток бізнесу (Business)

2)      Міжнародний розвиток (International)

3)      Індивідуальний розвиток (Individual)

4)      Соціальний розвиток (Community)