«Для міста важливо, щоб кожна дитина, яка навчається в школі, мала повагу до трудових професій, мала навики військової підготовки і вміння надавати медичну допомогу», - А. Садовий

Львівські школи готують до нового навчального року. Багато ремонтних робіт перебуває на завершальній стадії, частину вже завершено. Зокрема, у СЗШ №42 ведуться роботи щодо заміни каналізації і встановлення рукомийників в обідньому залі. У 2017 році з міського бюджету на ремонт школи і на придбання предметів довгострокового користування виділено близько 800 тис. грн. Сьогодні міський голова Львова оглянув обладнання, яке закупили для кабінету фізики і кабінету захисту Вітчизни у школі №42. Мер зазначив, що до кінця року усі школи міста отримають мультиборди, а також буде закуплено сучасне обладнання для 40 нових кабінетів фізики. У наступні роки буде збільшено фінансування для облаштування сучасних кабінетів захисту Вітчизни, трудового навчання та надання медичної допомоги.

«Залишилось 3 тижні до початку навчального року. Важливо, щоб усі школи були підготовлені і фізично, і морально. Цього року ми виділили понад 150 млн грн на галузь освіти – і на школи, і на садочки. Сьогодні у всіх навчальних закладах на завершальній стадії велика кількість робіт, щоб діти могли прийти 1 вересня і з великим бажання і натхненням приступити до навчання. Також нас цікавить процес наповнення новим обладнанням, новим інструментарієм. Ми виділяємо цього року значні кошти на купівлю кабінетів фізики. До кінця цього року 40 нових кабінетів буде облаштовано. Наступне – це мультиборди, на яких можна зовсім по-іншому вивчати хімію, фізику, математику. До кінця цього року кожна школа буде мати відповідне обладнання. Один мультиборд коштує орієнтовно 150 тис грн, а ми купує найкращої якості. Також для міста важливо, щоб кожна дитина, яка навчається в школі, мала повагу до трудових професій, мала навики військової підготовки і вміння надавати медичну допомогу. Тому наступний рік, 2019 та 2020 року ми будемо в бюджеті передбачати значні кошти, щоб наші школи були обладнанні належним чином, щоб і виробничі професії, і військова підготовка була належного рівня. Також спеціалізовані кабінети фізики, хімії, мультиборди. Так, як ми свого часу почали облаштовувати наші школи і закуповувати обладнання, щоб всі діти вміли грати в шахи, так сьогодні все сучасне має бути в наших школах», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий під час брифінгу у школі №42.

Для школи №42 у 2017 році виділено кошти з міського бюджету на реалізацію проекту «Успішна школа» у сумі 190 тис.грн. на створення кабінету медико-санітарної підготовки та зовнішнього водовідведення. Також школі виділено обладнання для кабінету фізики вартістю 146 тис грн.

Школа разом з батьківською громадою взяла участь у громадському проекті під назвою «Безперешкодний  доступ до будівлі СЗШ № 42 м. Львова» вартістю 300 тис грн. і стала переможцем. Цей проект на сьогодні успішно виконаний. 

За кошти з поточного ремонту ведуться роботи щодо заміни каналізації і встановлення рукомийників в обідньому залі на суму 49,0 тис.грн.

За період 2006-2017 років для СЗШ №42 за кошти міського бюджету було виконано робіт на 4 млн 636 тис грн та з обласного бюджету виконано робіт на 150 тис грн.

Довідка

Рік заснування:  1963 рік.  У 1994 році введено в дію новий корпус.

У СЗШ № 42 м. Львова  функціонує 38 класів, у яких навчається 1028 учнів.

У 2006 та 2007 роках за кошти міського бюджету виконано роботи з влаштування шатрового даху над новим корпусом на суму 455 тис грн.

У 2008 році за кошти міського бюджету виконано роботи із ремонту спортивного залу на суму 384 тис грн та встановлення нової системи опалення на суму 1,587 млн грн.

У 2009 році за кошти міського бюджету виконано роботи з ремонту санвузлів на загальну суму 165 тис грн, роботи з ремонту спортивного залу на суму 253 тис грн; за рахунок загального фонду міського бюджету для школи придбано комп’ютерний клас конфігурацією 10+1, мультимедійний проектор та один ноутбук. Частково поповнено бібліотечний фонд  школи.

2010 року за кошти міського бюджету виконано роботи з капітального ремонту актового залу на суму 441 тис грн, огорожі - 45 тис грн, санвузлів - 49 тис грн.

У 2013 та 2014 роках за кошти міського бюджету виконано роботи по виведенню з аварійного стану частини фасаду з частковим утепленням старого корпусу на суму 302 тис грн.

У 2015 році було передбачено асигнування у розмірі 150 тис грн на відновлення тиру. Школа взяла участь у конкурсі обласних освітніх проектів по відновленню тирів і стала переможцем з призовим фондом 150 тис грн. Роботи  виконані.

У 2016 році за кошти з поточного ремонту проведено ремонт харчоблоку та посудомийки на суму 120 тис грн. За рахунок загального фонду міського бюджету для школи придбано комп’ютерний клас конфігурацією 10+1.

відео: Андрій Андрух