«Школа радості» з поглибленим вивченням англійської мови відзначила 20-річчя

• 13.10.2017, 17:02
  • Уляна Шпуляр
Сьогодні, 13 жовтня, відбулися урочистості з нагоди відзначення 20-тиріччя з дня заснування ЛСЗШ (Львівська середня загальноосвітня школа) І-ІІ ступеня «Школа радості» з поглибленим вивченням англійської мови.

За багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у навчанні та вихованні дітей та з нагоди 20-ти річчя з дня заснування ЛСЗШ І-ІІ ст. «Школа радості» з поглибленим вивченням англійської мови Подяками Львівського міського голови нагороджуються:

•        Сенчишин Наталія Володимирівна – вчитель початкових класів;

•        Цебенко Галина Павлівна – вчитель початкових класів;

•        Станчак Галина Ярославівна – бібліотекар (10 років працювала директором школи);

•        Чорній Вікторія Ігорівна – вчитель початкових класів;

•        Мельник Христина Іванівна – вчитель англійської мови

У ЛСЗШ «Школа радості»  функціонує 10 класів, у яких навчається 280 учнів.

У 2008 році за кошти міського бюджету виконано роботи із ремонту сантехвузлів на суму 133,0 тис. грн..

У 2009 році за рахунок загального фонду міського бюджету поповнено бібліотечний фонд  школи.

У 2012 та 2016 роках за кошти міського бюджету виконано роботи з ремонту сантехвузлів на суму 176,0 тис. грн..

У 2013 році за кошти міського бюджету виконано роботи системи опалення та водовідведення  на суму 197,0 тис. грн..

У 2015 році за кошти міського бюджету виконано роботи із заміни вікон на суму 383,0 тис. грн..

У 2017 році  у рамках проекту «Розумний мікрорайон» передбачено 50,0 тис. грн. на придбання обладнання і предметів довгострокового користування та передбачено асигнування на ремонт покрівлі в розмірі  260,0 тис. грн.. Роботи  виконуються.

За період 2008-2017 років для ЛСЗШ «Школа радості» за кошти міського бюджету було виконано робіт на 1 млн. 342 тис. грн.