«Табір англійської мови у Львові зможе зробити студентів лідерами майбутнього», - Парк Сунг Со

  • 02.11.2017, 11:29
  • 1413
  • Романа Куць
Сьогодні відбулась зустріч міського голови Львова з професором Парк Сунг Со (Park Sung Soо), ректором Всеукраїнської філії «Міжнародного інституту розвитку інтелекту», який перебуває у Львові у межах Lviv Youth Leaders Forum.

«Ми надіємося, що знайдемо разом з вами проекти, над якими зможемо спільно працювати. Зараз ми найбільше скеровуємо нашу освітню діяльність на молодь, адже багато студентів їде за кордон, а ми їх хочемо втримати тут і звернути на правильний шлях.

Найближчим часом ми плануємо захід для львівський студентів, а саме проведення табору англійської мови на близько 1 тис учасників у вашому місті. Багато молоді хоче бути успішними, але не всі знають як це зробити і не всім вдається. Табір англійської мови у Львові зможе зробити студентів лідерами майбутнього. Адже зараз без знання мови важко чогось досягти», - зазначив професор Міжнародного інституту розвитку інтелекту Парк Сунг Со (Park Sung Soо).

Нагадаємо, 2 листопада о 14.00 год. у Львові у НУ «Львівська політехніка» (1 корпус) пройде Форум лідерів молоді (Lviv Youth Leaders Forum). Подія спрямована на популяризацію громадської діяльності серед молоді та об’єднання лідерів молодіжного середовища задля формування єдиної системи роботи з молоддю, невід’ємним елементом якої є освіта.

«Ми співпрацюємо з Міжнародним інститутом розвитку інтелекту (International Mind Education Institute, ІМЕІ, Республіка Корея), що займається впровадженням інноваційного мислення серед молоді всього світу, – зазначають організатори заходу. – Лекції з інноваційного мислення допомагають людям по-іншому сприймати й оцінювати проблеми та вчитися їх долати».

Про важливість розвитку інноваційного мислення під час Львівського молодіжного форуму лідерів розповість ректор Всеукраїнської філії Міжнародного інституту розвитку інтелекту, професор Park Sung Soo, Корея. У доробку професора – кілька десятків проведених молодіжних форумів та виступів на міжнародних освітніх конференціях у Республіці Корея, Китаї, Гонконгу, Білорусі, Казахстані, Камбоджі, В’єтнамі, Таїланді та Україні, розробка тренувальних програм для керівників корейських підприємств, навчання посадових осіб місцевого самоврядування в містах Аньян і Сеул, організація Всеукраїнського форуму лідерів освіти у Києві (2016) тощо.

Окрім лекцій, програма форуму передбачає ярмарок молодіжних організацій, виступ музичного гурту та численні можливості для знайомства і спілкування учасників.

Організатори події – Національний університет «Львівська Політехніка» та МГО «Світова молодіжна спільнота».

Подія відбувається за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради, Lviv Convention Bureau, Львівського обласного молодіжного центру та за сприяння International Mind Education Institute.

Серед запрошених учасників заходу – представники Міжнародного інституту розвитку інтелекту (IMEI, Республіка Корея), керівники громадських молодіжних організацій, голови студентських парламентів та рад вишів, представники ЛОДА і ЛМР, активна молодь Львова.

Довідка

Професор Парк Сунг Со – ректор Всеукраїнської філії «Міжнародного інституту розвитку інтелекту». 

Співорганізатор та представник східноєвропейського регіону на: MYWF «Minister of Youth World Forum» (2012, 2013, 2015, 2016, 2017, Республіка Корея), WELF «World Education Leaders Forum» (2015, 2016, 2017, Республіка Корея).

Організатор Всеукраїнського форуму лідерів освіти «Інноваційне мислення сучасної молоді» (2016, Київ).

Співорганізатор та один із спікерів міжнародних конференцій для лідерів освіти, викладачів і студентів багатьох вищих навчальних закладів, керівників молодіжних, волонтерських організацій в так країнах як Республіка Корея, Китай, Гонконг, Білорусь, Казахстан, Камбоджа, В’єтнам, Таїланд, Україна.

Розробник тренувальних програм для керівників ряду підприємств у Республіці Корея.