Проводиться службове розслідування щодо ситуації, яка сталася під час закордонної поїздки учнів школи № 98

• 15.01.2019, 16:44
  • Уляна Шпуляр
Управлінням освіти Львівської міської ради видано наказ щодо перевірки фактів, які викладені у соціальних мережах, щодо ситуації, яка сталася під час закордонної поїздки учнів школи № 98. За результатами проведення цієї перевірки будуть прийняті певні управлінські рішення.

«Буде проведена перевірка щодо тих фактів, які висвітлені у соціальних мережах і звичайно, що будемо розглядати цю ситуацію, будемо приймати управлінські рішення.

Є певний порядок, який затверджений Кабінетом Міністрів України, відповідно до якого організовуються поїздки закордон. Точно знаю, що одним із пунктів є інформування органу управління освіти про таку поїздку. На жаль, ні відділ освіти, ні управління освіти, ні департамент не були інформовані, що діти виїжджають закордон. Тобто офіційного такого звернення, офіційного листа у нас не було. Тому ми готуємо наказ, входимо туди з перевіркою і вже будемо бачити чи ще якісь дорослі особи, окрім адміністрації школи, були присутні у цій поїздці.

Мама цього хлопчика до нас не зверталася. Про цю ситуацію дізналися із соціальних мереж і почали контактувати з керівником навчального закладу. Ні керівник навчального закладу нас не інформувала, ні мама до нас не зверталася", — зазначила Зоряна Довганик, начальник управління освіти Львівської міської ради.