У Львові нагородили переможців Всеукраїнського конкурсу #SuperUrok

• 21.06.2019, 15:18
  • Соломія Григор’єва
В рамках Фестивалю освіти «Вчителі майбутнього» відбулося нагородження перeможців Всеукраїнського конкурсу #SuperUrok. Від міста переможців привітали заступник міського голови Андрій Москаленко та начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик, які були членами журі цього конкурсу.

Суть конкурсу полягала у тому, що 5 учнів і вчитель утворювали команду, обирали тему уроку в рамках шкільної програми з будь-якого предмета та створювали відеоурок тривалістю до 10 хв, в якому цікаво подавали обрану тему.

Відтак, було обрано 10 переможців, які отримати цінні призи:

І місце: планшет для кожного учня команди

ІІ місце: смартфон для кожного учня команди

ІІІ місце: колонка для кожного учня команди.

Для вчителів переможних команд передбачена поїздка в м. Сегет (Угорщина) на конференцію від компанії — виробника освітньої програми Mozaik Education.

«Сьогодні ми говоримо про результати, але дуже важливим є процес. Коли ми почали працювати над тим, щоб наші школи стали успішними, щоб нашим дітям було комфортно вчитися, ми починали з процесу. Це були великі періоди роздумів: що придбати, як наповнити, як правильно навчити вчителів, як зробити, щоб вам сподобалось і ви полюбили хімію, фізику та біологію. Сьогодні ми вже маємо результат, але отримували дуже багато задоволення від самого процесу. Утворилось дуже багато проектів, одним з яких є #SuperUrok. Я бажаю, щоб ви отримували гарні результати, але впродовж роботи над результатом отримували задоволення і від процесу», — привітала переможців конкурсу Зоряна Довганик, начальниця управління освіти ЛМР.

Заступник міського голови з питань розвитку в свою чергу подякував організаторам заходу.

«Сьогодні я маю місію похвалити організаторів, бо Наталя і Андрій Табачин були тими людьми, які працювали в традиційній сфері в галузі ІТ, але в один момент прийняли рішення розширити цю галузь на сферу освіти. Спільними зусиллями виходять такі класні, круті речі як #SuperUrok», — сказав Андрій Москаленко.

Переможці конкурсу:

1. Команда «Дикий Захід», Ліцей № 51 ім. Івана Франка ЛМР за урок «Прикладка як різновид відокремленого означення» (466 балів).
  2. Команда «Веселі струмочки», Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступеня «Лідер» з різними формами навчання за урок «Води суходолу» (393 балів).
  3. Команда «SuperKids», Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради за урок «З'єднання провідників» (388 балів).
  4. Команда «Юні Ейнштейни», Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради за урок «Сила пружності» (372 балів).
  5. Команда «Вчимося разом!», Ліцей № 52 імені Миколи Лобачевського ЛМР за урок «Глюкоза — представник вуглеводів» (362 балів).
  6. Команда «Щасливі з 13», Одеський НВК № 13 за урок «Чарівне моделювання» (342 балів).
  7. Команда «Гриби», Midgard School за урок «Вплив людини на Атмосферу» (325 балів).
  8. Команда «Сузір'я», Яготинський НВК № 3 за урок «Статистика» (324 балів).
  9. Команда «Вавилон», КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 за урок «Епоха Відродження в Європі» (323 балів).
  10. Команда «Натуралісти», Львівська середня загальноосвітня школа № 13 за урок «Гриби. Цікаві факти» (318 балів).