«Інвестиції міста — більше 35 мільйонів гривень», — А. Садовий про будівництво нового спортивного комплексу СШ № 7

• 12.08.2019, 13:17
  • Прес-служба ЛМР
Якісна спортивна інфраструктура — у кожен мікрорайон міста. Із 2017 року у львівській загальноосвітній школі I-III ступенів № 7, збудованій для дітей мікрорайону «Знесіння» на вул. Богдана Хмельницького, 132, триває облаштування спортивного залу. Станом на зараз тут виконують мурування стін будівлі майбутнього комплексу. Завершити роботи з будівництва планують до кінця 2020 року.

«Згідно з програмою Львів 2020 одним із напрямків інвестування № 1 — це є освіта. Якщо ми говоримо про наші школи, то ми багато коштів інвестуємо в кабінети хімії, фізики, мультиборди. Фактично до кінця цього року кожна школа матиме по 3 мультиборди, що дасть змогу зовсім по-іншому викладачам навчати дітей, даючи їм доступ до інформації, яка є доступна в цілому світі.

Але для мене також є важливим фізичний розвиток дитини. Ми собі поставили за мету привести до пуття всі спортивні зали, всі спортивні майданчики, які є біля шкіл, футбольні поля.

Ця школа взагалі не мала жодного стаціонарного спортивного приміщення, де можна займатись спортом взимку і восени. Тому було прийнято рішення збудувати потужний спортивний комплекс. Тут буде великий зал, будуть менші зали, фактично він буде такий багатофункціональний. І поруч будуть ще спортивні поля. Інвестиції міста — більше 35 мільйонів гривень. Але це вже ми робимо на десятиліття. В цілому будівельники достатньо якісно працюють. До кінця наступного року будемо виходити на відкриття цього спортивного комплексу", — сказав після огляду робіт міський голова Львова Андрій Садовий.

У 2017 році підрядна організація провела підготовчі будівельні роботи на суму близько 1,1 млн грн. Опісля договір було розірвано через недотримання підрядником графіку виконання робіт. У 2018 році відбулося коригування проектно-кошторисної документації на суму 342 тис грн, а вже у 2019 — торги. Відтак, було укладено договір з ЛКП «Рембуд» на загальну вартість понад 35 млн грн на будівництво. Загалом у 2019 році на ремонтно-будівельні роботи та придбання будівельних матеріалів витрачено 4,55 млн грн.

Допоки роботи з будівництва спортзалу незавершені, заняття з фізичної культури проводять у пристосованому для них приміщенні.

Як зазначає начальниця міського управління освіти Зоряна Довганик, загалом упродовж 2017−2019 років із бюджету розвитку у ремонт школи та придбання нового навчального обладнання інвестували 8 млн 129 тис. грн. Зокрема, облаштовано сучасну лабораторію, проведено капремонт підлоги одного зі спортивних залів школи, придбано обладнання для фізико-хімічної лабораторії та Нової української школи, поповнено бібліотечний фонд, а також передбачено кошти на закупівлю 10 нових комп’ютерів.

Будівля навчального закладу збудована в 1954 році. Станом на зараз, у СЗШ № 7 функціонує 23 класи, у яких загалом навчається 630 учнів.

Довідка про освіту загалом

Виконуються роботи на 38 спортивних майданчиках та стадіонах. З них 2 завершено, до кінця року плануємо завершити ще 27 спортивних майданчиків і стадіонів.

Ведуться ремонтні роботи з метою відновлення 8 садків. У 2019 відкрито 7 додаткових груп, до кінця року заплановано відкрити ще 14 груп.

У конкурсі громадського бюджету стали переможцями 27 проектів в галузі «Освіта». З них вже реалізовано 6 проектів.

В обласному конкурсі проектів місцевого розвитку перемогло 28, з них реалізовано вже 4 проекти.

На галузь освіти у 2019 році у Львові по загальному фонду передбачено 2,3 млрд. грн., що становить 35% загального фонду міського бюджету, по бюджету розвитку — 220 млн. грн.