Львівський фізико-математичний ліцей — перший у рейтингу українських шкіл за підсумками ЗНО
«Навчальні заклади Львова завжди показують хороші результати. Львівський фізико-математичний ліцей вже не вперше очолює цей рейтинг. Проте не тільки результати ЗНО визначають його першість: учні цього навчального закладу є переможцями багатьох інтернет-олімпіад, олімпіад, які організовує Міносвіти, міжнародних конкурсів, турнірів та змагань. Тільки впродовж цього літа вже семеро учнів стало призерами міжнародних олімпіад з математики, хімії та астрономії. Такі результати — це сильні учні та велика робота зацікавлених вчителів», — зазначила начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.
Загалом до рейтингу увійшло 17 шкіл Львова: Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат (1 місце в рейтингу), Львівська академічна гімназія (20 місце), Ліцей № 8 (30 місце), Класична гімназія (31 місце), Львівська гімназія «Євшан» (38 місце), НВК «Школа-гімназія І-ІІІ ст. Блаженного Климентія та Андрея Шептицьких» (88 місце), Львівська гімназія «Престиж» (89 місце), Львівська лінгвістична гімназія (95 місце), ліцей № 37 (120 місце), ліцей № 28 (140 місце), ліцей імені Василя Симоненка (142 місце), ліцей «Сихівський» (157 місце), ліцей № 81 (164 місце), ліцей № 93 (184 місце), ліцей «Львівський» (188 місце), середня ЗОШ І-ІІІ ст. № 91 (189 місце), ліцей міжнародних відносин ім. В. Стуса (191 місце),
Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи. Детальніше про алгоритм розрахунку рейтингового бала дивіться за посиланням.
Зазначимо, з 2010 року Львів щорічно посідає перші місця в Україні за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Цьогоріч у Львові 31 випускник здобув 200 балів на тестуваннях. У межах реалізації програми підтримки обдарованої молоді, ці абітурієнти, які здобули 200 балів, отримали 5 000 гривень, 400-сотники — 10 000 гривень. Премії для 200-бальників вручав міський голова Львова Андрій Садовий.