У Львові проведуть Форум Сучасних Викладачів «Освіта 3.0»

• 22.10.2019, 17:08
  • Наталія Козак
Вже 29 жовтня об 11.00 год у Львові відбудеться Форум Сучасних Викладачів «Освіта 3.0», участь візьмуть близько 120 вчителів ЗЗСО та викладачів ЗВО. Форум реалізується в рамках Соціального проекту «Освітній Хаб: територія нових можливостей для кожного» за підтримки управління ІТ Львівської міської ради.

«Місія Форуму Сучасних Викладачів „Освіта 3.0“: підготувати вчителів та викладачів до трансформації системи освіти України та сформулювати нову парадигму процесу викладання згідно з сучасними вимогами суспільства та Нової Української Школи», — зазначають організатори.

Спікерами є зіркові експерти сфери освіти:

Віталій Зубков — відомий психолінгвіст, поліглот та методолог, автор наймасовішого освітнього проекту України «Lingva.Skills»;

Володимир Страшко — тренер з особистої ефективності, консультант керівників провідних українських та міжнародних компаній;

Сергій Веретюк — голова Асоціації інноваційної та цифрової освіти, експерт з багаторічним досвідом у сфері ІТ, телеком, діджиталізації та цифрової освіти, розробник навчальних програм та освітніх онлайн платформ;

Сергій Тараненко — тренер з комунікацій та емоційного інтелекту, сертифікований методолог навчальних програм та тренінгів.

Посилання на сайт Освітнього Хабу: територія нових можливостей для кожного: https://eduhub.in.ua/.

Контактна особа для акредитації представників ЗМІ: Анастасія Павлова тел.: 093−987−56−47, e-mail: anastaspavlovaa@gmail.com.