У Львові нагородили 100 освітян за програмою «Успішний педагог»

  • 23.12.2019, 15:34
  • 625
  • Роман Коржик
Сьогодні, 21 грудня, в Львові нагородили вчителів шкіл, вихователів дитячих садочків та працівників позашкільних навчальних закладів, які стали переможцями програми «Успішний педагог».

«Сьогодні ми вже вчетверте нагороджуємо успішних педагогів нашого міста, підбиваємо підсумки програми. Це єдина програма в Україні, де педагоги можуть отримати 25 гривень премії за свою роботу», — сказала начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

Також вона додала, що цьогоріч управління освіти змінило формат конкурсу.

«Попередні роки ми практично обирали переможців шляхом розгляду документів, шляхом того, що ми проводили з ними співбесіди. Цього року — це був майстер-клас. Кожен вчитель, кожен працівник садочку, позашкілля мусив показати свою роботу: як вони працюють в класі, як вони працюють з дітьми. На підставі того ми обрали переможців. Першочергово оцінювалися креативність, творчий підхід до роботи з учнями, лідерські навички, вміння працювати у команді, виділити себе із групи людей

Загалом, бачу дуже позитивні результати. Ми маємо все сильніших та сильніших вчителів. Наш конкурс стимулює вчителів більше вчитися, розвиватися, вдосконалюватися та показувати кращі результати у роботі з учнями", — додала Зоряна Довганик.

У 2019 році до участі у Програмі подались 161 педагогічний працівник закладів освіти м. Львова, а саме: 95 — від закладів загальної середньої освіти м. Львова, 52 — від закладів дошкільної освіти, 14 — позашкільних закладів загальної середньої освіти, переможців — 100: 55 — школи, 35 — садки, 10 — позашкілля.

За період з 2015 по 2018 рр. переможцями у Програмі стали 340 педагогічних працівників, а саме: 71 — від закладів дошкільної освіти, 250 — від закладів загальної середньої освіти та 19 — від позашкільних закладів освіти.

Нагадаємо, загалом за період 2015−2019 років переможцями у програмі стали 340 педагогічних працівників.

СПИСОК

переможців навчальних закладів м. Львова за програмою «Успішний педагог» на 2019 рік

Заклади загальної середньої освіти

1. Бакус Галина Ярославівна — вчитель початкових класів загальноосвітньої школи «Первоцвіт»

2. Балицька Романія Богданівна — вчитель початкових класів загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів «Лідер» з різними формами навчання

3. Бережанська Христина Ярославівна — вчитель української мови та літератури загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів «Лідер» з різними формами навчання

4. Бернацька Зоя Богданівна — вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 40 м. Львова

5. Богачева Олена Михайлівна - вчитель початкових класів ліцею № 52 ім. М. Лобачевського Львівської міської ради

6. Бойчук Ірина Василівна — вчитель англійської мови ліцею № 75 імені Лесі Українки Львівської міської ради

7. Гальвіцька Олена Леонідівна - вчитель початкових класів Львівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 ім. М. Конопницької

8. Геронович Марта Юріївна — вчитель англійської мови середньої загальноосвітньої школи № 30

9. Глущак Оксана Володимирівна — вчитель історії Навчально-виховного комплексу «Школа комп’ютерних технологій — Львівський технологічний ліцей»

10. Голговці Галина Ярославівна — вчитель української мови та літератури ліцею № 52 ім. М. Лобачевського Львівської міської ради

11. Грудлевська Мар'яна Степанівна — вчитель фізики ліцею імені Івана Пулюя Львівської міської ради

12. Демків Ігор Юрійович — вчитель інформатики ліцею № 46 ім. В’ячеслава Чорновола Львівської міської ради

13. Дзюбан Христина Ярославівна — вчитель англійської мови середньої загальноосвітньої школи № 60 м. Львова

14. Жарська-Зуб Христина Сергіїна — вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 34 ім. М. Шашкевича м. Львова

15. Железник Ольга Феліксівна - вчитель музичного мистецтва середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 50 м. Львова

16. Задворна Вікторія Пилипівна — учитель фізики ліцею № 51 імені Івана Франка Львівської міської ради

17. Звір Галина Миколаївна — вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 98 м. Львова

18. Карпій Оксана Дмитрівна — вчитель англійської мови ліцею № 93 Львівської міської ради

19. Кіц Олег Ігорович — вчитель предмету «Захист Вітчизни» ліцею № 93 Львівської міської ради

20. Козак Катерина Андріївна — вчитель початкових класів ліцею № 93 Львівської міської ради

21. Кушнір Олена Богданівна — вчитель англійської мови приватного середнього загальноосвітнього навчально-виховного комплексу «Живе слово»

22. Лоїш Оксана Володимирівна — вчитель фізичної культури середньої загальноосвітньої школи № 99 м. Львова

23. Любінська Зоряна Романівна - вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 13

24. Макар Ярина Тарасівна — вчитель англійської мови середньої загальноосвітньої школи № 60 м. Львова

25. Максименко Олена Богданівна — вчитель англійської мови початкової школи № 4 Львівської міської ради

26. Мацевко Аліна Тарасівна — вчитель хореографії Львівської правничої гімназії

27. Микитеєк Ольга Михайлівна - вчитель фізики Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 ім. Т. Г. Шевченка

28. Назар Оксана Зіновіївна — вчитель біології ліцею № 66 Львівської міської ради

29. Павлюк Леся Богданівна — вчитель англійської мови ліцею № 2 Львівської міської ради

30. Подола Дана Борисівна — вчитель англійської мови Львівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 74

31. Резніковежа Яна Андріївна — вчитель англійської мови приватного середнього загальноосвітнього навчально-виховного комплексу «Живе слово»

32. Репех Ольга Ярославівна — вчитель української мови та літератури середньої загальноосвітньої школи № 98 м. Львова

33. Рибак Марина Юріївна - вчитель початкових класів ліцею № 57 імені Короля Данила Львівської міської ради

34. Рибська Оксана Іванівна — вчитель української мови та літератури гімназії «Провесінь» Львівської міської ради

35. Романів Світлана Петрівна — вчитель географії ліцею № 93 Львівської міської ради

36. Синявська Ірина Миколаївна — учитель української мови та літератури ліцею № 51 імені Івана Франка Львівської міської ради

37. Смага Олександра Павлівна - вчитель української мови та літератури Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7

38. Согор Ярослав Тарасович — вчитель історії та предмету «Захист Вітчизни» Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7

39. Староста Наталія Олексіївна — вчитель англійської мови середньої загальноосвітньої школи № 72

40. Стащук Галина Василівна — вчитель початкових класів початкової школи «Школа радості» Львівської міської ради

41. Степанова Леся Петрівна — вчитель фізичної культури середньої загальноосвітньої школи № 13

42. Талайло Віталій Іванович — вчитель історії та правознавства ліцею № 57 імені Короля Данила Львівської міської ради

43. Фацинець Іван Васильович — вчитель історії та предмету «Захист Вітчизни» ліцею міжнародних відносин ім. В. Стуса Львівської міської ради

44. Федека Ганна Андріївна — вчитель початкових класів ліцею імені Василя Симоненка Львівської міської ради

45. Филипів Уляна Михайлівна — вчитель початкових класів початкової школи «Джерельце» Львівської міської ради

46. Ханяк Ольга Тарасівна — вчитель англійської мови ліцею «Надія» Львівської міської ради

47. Чабан Катерина Миколаївна — вчитель інформатики ліцею № 70 Львівської міської ради

48. Шваєвська Оксана Мирославівна — вчитель української мови та літератури ліцею № 8 Львівської міської ради

49. Шеретько Софія Іванівна — вчитель англійської мови ліцею № 66 Львівської міської ради

50. Шкіль Оксана Степанівна — вчитель хімії ліцею № 52 ім. М. Лобачевського Львівської міської ради

51. Щепанська Наталія Миколаївна — вчитель історії навчально-виховного комплексу «Школа-садок «Софія» м. Львова

52. Янчишин Ірина Володимирівна — вчитель початкових класів Львівської загальноосвітньої школи І ступеня «Світанок»

53. Яськів Галина Миколаївна — вчитель хімії ліцею № 57 імені Короля Данила Львівської міської ради

54. Яцик Наталія Ігорівна — вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 97 м. Львова

55. Яцишин Марія Петрівна — вчитель іспанської мови навчально-виховного комплексу «Школа-садок «Софія» м. Львова

Заклади дошкільної освіти

1. Александрович Ірина Василівна — практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 130

2. Бачинська Світлана Іванівна — вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 40

3. Бендина Галина Ярославівна — вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 57

4. Боднар Олександра Семенівна — вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу № 169

5. Будь Інна Вікторівна — вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 167

6. Витрикуш Леся Веніамінівна - вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 105

7. Гаврилова Валентина Романівна — музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 44

8. Гаєвська Руслана Володимирівна — вихователь — методист закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 180

9. Герус Галина Богданівна — практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу «Пізнайко»

10. Гордон Оксана Адамівна — вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 37

11. Гук Катерина Мирославівна — вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу № 183

12. Гунько Людмила Ярославівна — музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу № 31

13. Дихта Олена Юріївна — вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок № 67

14. Добуш Світлана Петрівна — музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 133

15. Жеребна Ольга Михайлівна - вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 30

16. Каленчук Наталія Романівна — практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 167

17. Коваль Анжела Олександрівна — вихователь-методист гімназії «Провесінь» Львівської міської ради (дошкільне відділення)

18. Коваль Галина Степанівна — вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу № 179

19. Лепеха Лілія Петрівна — вчитель — дефектолог закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу № 38

20. Ломакіна Олена Євгенівна — музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу «Пізнайко»

21. Мік Наталія Миронівна — вихователь закладу дошкільної освіти (дитячий садок) № 135

22. Олійник Світлана Ярославівна — вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 44

23. Попович Наталія Богданівна — інструктор з фізичного виховання закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 153

24. Сажина Світлана Володимирівна — практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 132

25. Сас Оксана Василівна — вихователь — методист закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу № 179

26. Свистун Тетяна Петрівна — вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 39

27. Сидор Вікторія Юріївна — вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 39

28. Ситник Тетяна Павлівна- вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 37

29. Стрілець Оксана Богданівна — музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу «Барвінок»

30. Суряк Любов Ярославівна — вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 134

31. Тишик Галина Матвіївна — вчитель-логопед закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 44

32. Цепак Мар'яна Ігорівна — практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 37

33. Шкварок Олена Григорівна — музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 44

34. Шуль Оксана Володимирівна — вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 160

35. Яцун Мар'яна Олександрівна — вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу «Барвінок»

Заклади позашкільної освіти

1. Безпалко Зоряна Степанівна — керівник гуртка Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості м. Львова

2. Білоус Марія Йосипівна — керівник гуртка Львівського міського координаційно-методичного центру «Галицьке юнацтво»

3. Бомчик Андрій Степанович — керівник гуртка Львівського міського координаційно-методичного центру «Галицьке юнацтво»

4. Єсіпова Олександра Анатоліївна — керівник гуртка Центру творчості дітей та юнацтва Галичини

5. Карайван Олександр Леонідович — керівник гуртка Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості м. Львова

6. Кочергін Ігор Павлович — керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Залізничного району м. Львова

7. Павлишин Зоряна Михайлівна — керівник гуртка Центру дитячої та юнацької творчості МЖК-1

8. Полюга Тетяна Володимирівна — керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Шевченківського району м. Львова

9. Стінська Ганна Ярославівна — керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Франківського району м. Львова

10. Шевченко Олена Мирославівна — керівник гуртка Дитячого центру туризму, спорту та екскурсій МЖК-1