Перейти до основного контенту
27°
Ясно
28 червня 2026
Неділя
27°
Мінлива хмарність
Вдень
31°
Мінлива хмарність
Вночі
21°
Ясно
29 червня 2026
Понеділок
27°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
33°
Похмуро
Вночі
25°
Мінлива хмарність
30 червня 2026
Вівторок
26°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
30°
Ясно
Вночі
21°
Дощ, Мінлива хмарність
01 липня 2026
Середа
26°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
30°
Похмуро
Вночі
23°
Похмуро
02 липня 2026
Четвер
16°
Дощ, Похмуро
Вдень
14°
Дощ, Похмуро
Вночі
20°
Дощ, Похмуро
03 липня 2026
П'ятниця
18°
Мінлива хмарність
Вдень
21°
Мінлива хмарність
Вночі
15°
Похмуро

Керівниця міського управління освіти розповіла, як складатимуть ЗНО в умовах карантину

05 червня 2020, 09:08
Мар’яна Щепанська
Тестування для вступу у виші львівські випускники складатимуть уже з 25 червня до 17 липня. А попередньо спробувати свої сили вони зможуть на пробному ЗНО 15 та 17 червня. Про це в ранковому ефірі радіо «Люкс FM» розповіла очільниця управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик.
фото архівне
Фото архівне

За словами посадовиці, іспити в час карантину відбуватимуться за окремим протоколом, розробленим Український центром оцінювання якості освіти.

«Є правила, відповідно до яких відбуватиметься ЗНО. Скажімо, в одній кімнаті повинно перебувати не більше 15 учасників тестування. Також, звісно, йдеться про дотримання усіх правил і норм, які діють для установ у Львові, — і вимірювання температури, і наявність масок, і дезінфекція приміщень. Ми забезпечили навчальні заклади безконтактними термометрами. Загалом Український центр оцінювання якості освіти до 10 червня надасть протокол, відповідно до якого відбуватиметься ЗНО», — розповіла Зоряна Довганик.

Вона також додала, що випускників, у яких виявлять підвищену температуру, до складання ЗНО не допускатимуть. Натомість для них організують додаткову сесію тестування. А документи у виші абітурієнти подаватимуть уже в серпні.

За словами Довганик, попередньо новий навчальний рік для майбутніх студентів таки повинен початися 1 вересня, як і планували.

До слова, сьогодні обласна комісія ТЕБ і НС повторно прийматиме рішення щодо відкриття чи не відкриття дитячих садочків на території області, зокрема — у Львові.