Керівниця міського управління освіти розповіла, як складатимуть ЗНО в умовах карантину

  • 05.06.2020, 09:08
  • 1491
  • Мар’яна Щепанська
Тестування для вступу у виші львівські випускники складатимуть уже з 25 червня до 17 липня. А попередньо спробувати свої сили вони зможуть на пробному ЗНО 15 та 17 червня. Про це в ранковому ефірі радіо «Люкс FM» розповіла очільниця управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик.

фото архівне

За словами посадовиці, іспити в час карантину відбуватимуться за окремим протоколом, розробленим Український центром оцінювання якості освіти.

«Є правила, відповідно до яких відбуватиметься ЗНО. Скажімо, в одній кімнаті повинно перебувати не більше 15 учасників тестування. Також, звісно, йдеться про дотримання усіх правил і норм, які діють для установ у Львові, — і вимірювання температури, і наявність масок, і дезінфекція приміщень. Ми забезпечили навчальні заклади безконтактними термометрами. Загалом Український центр оцінювання якості освіти до 10 червня надасть протокол, відповідно до якого відбуватиметься ЗНО», — розповіла Зоряна Довганик.

Вона також додала, що випускників, у яких виявлять підвищену температуру, до складання ЗНО не допускатимуть. Натомість для них організують додаткову сесію тестування. А документи у виші абітурієнти подаватимуть уже в серпні.

За словами Довганик, попередньо новий навчальний рік для майбутніх студентів таки повинен початися 1 вересня, як і планували.

До слова, сьогодні обласна комісія ТЕБ і НС повторно прийматиме рішення щодо відкриття чи не відкриття дитячих садочків на території області, зокрема — у Львові.