Цьогоріч у садочках Львівської МТГ додатково відкриють групи ще для 700 дітей

  • 08.04.2021, 08:40
  • 1684
  • Соломія Григор’єва
Як повідомила начальниця управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик, цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

фото: Роман Балук

«Одним із стратегічних напрямків розвитку освіти на 2021 рік є завершення ремонтних робіт у закладах дошкільної освіти. В першу чергу йдеться про завершення ремонтів на вул. Медової Печери, де буде відкрито 7 груп, продовження робіт на вул. Виговського (6 груп), на вул. Клепарівській (4 групи), на вул. Дністерській (4 групи), також ми відремонтуємо ще 2 групи та харчоблок у «Будинку школярів», де  раніше було відкрито 4 групи, які успішно відвідують діти. Також заплановано у 2021 році відкрити 18 груп у ЗДО на вул. Малоголосківська, 34 – садочок, який для міста будують забудовники.

Плануємо завершити ремонт садочка на вул. Грушевського у селищі Рудно (3 групи). Окрім того, ми оголошуємо торги на будівництво нового закладу дошкільної освіти на вул. Білогорща.

Всі ці садочки зможуть  додатково забезпечити дошкільною  освітою 700 дітей у різних мікрорайонах міста», – розповіла Зоряна Довганик.

У 2020 році у закладах дошкільної освіти Львова було відкрито 19 додаткових груп повного дня. Також минулого року розпочали роботу 18 груп короткотривалого перебування. До садків міста зараховано 8350 дітей.