Школярі Львова традиційно мають нагоду безкоштовну відпочити у двох дитячих таборах Стрийщини

  • 14.06.2021, 12:08
  • Соломія Григор’єва
Сьогодні на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2021 року». Відповідно до цього рішення буде організовано відпочинок дітей на базі двох таборів – «Ватри» (с. Гребенів ) і «Старту» (с. Коростів ) у Стрийському районі.

фото: Андрій Андрух

«У кожному з тих таборів має бути постійно присутній лікар. Цей трагічний випадок, що стався зі школярем на водоспаді, показав – однією з версій загибелі стало те, що поряд не було людей, які б мали навики надання першої медичної допомоги. Тому потрібно зробити так, що всі дорослі, які займаються організацією таких таборів, повинні пройти курси, навчання з першої домедичної допомоги. Кожен має мати сертифікат, що він має такі навики», – наголосив мер Львова Андрій Садовий.

Додамо, управлінням освіти видаються безкоштовні скерування категоріям дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. На це з бюджету міста у 2021 році виділено 6,8 млн грн. Для того, щоб дитина потрапила у ці табори, батькам або іншим представникам необхідно подати заяву у довільній формі до закладу освіти, де навчається дитина.

відео: Андрій Андрух