Дитячий садочок на вул. Малоголосківській незабаром відкриється

• 05.08.2021, 16:07
  • Соломія Григор’єва
Вже у вересні на вулиці Малоголосківська, 34 почне функціонувати заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8. Сьогодні приміщення майбутнього садочка оглянув міський голова Львова Андрій Садовий спільно із забудовниками та фахівцями управління освіти.

фото: Роман Балук

«В цьому мікрорайоні дуже необхідний заклад дошкільної освіти. Це приміщення збудував приватний забудовник, він завершує всі ремонтні роботи. Після всіх робіт він передається у комунальну власність. Відтак управління освіти міста вже закупило необхідне обладнання для харчоблоку, меблі для спалень та ігрових, ігротеки, розвиткові матеріали тощо. Ми готуємось до відкриття», – зазначила Зоряна Хонько, т. в. о. начальника управління освіти Львівської міської ради.

У цій дошкільній установі передбачено відкриття 18 груп із врахуванням віку вихованців, зокрема:

• 4 групи раннього віку – (2-3 роки);
  • 14 дошкільних груп – (3-6(7) років).

Загальна проектна потужність закладу складатиме 350 осіб.

Додамо, що в будівлі передбачено приміщення для створення групи для дітей з особливими освітніми потребами.

В приміщенні мають бути навчальні групи для дітей, допоміжні приміщення ЗДО, харчоблок, пральні. На території садочка облаштовані котельня, спортивний та ігровий майданчики.

фото: Роман Балук