Для шкіл Львівської МТГ хочуть створити єдину електронну систему щоденників та журналів

  • 13.08.2021, 12:20
  • Соломія Григор’єва
У Львові проведуть Всеукраїнський відкритий конкурс на кращу електронну систему керування навчанням (електронний журнал/щоденник) для закладів загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади. Відповідне рішення підтримали на засіданні виконавчого комітету ЛМР.

фото: Олександр Мазуренко

«На підставі проведеного конкурсу ми зможемо мати єдину електронну систему щоденників та журналів. В рішенні є прописані всі критерії, яким повинна відповідати ця система. В першу чергу, система має бути зручною у використанні як і для вчителів, так і для учнів та батьків. Там буде розміщуватись інформація в різних форматах, що надасть нам можливість використовувати цю систему при організації дистанційного навчання.

У Львові вже є 10 шкіл, в яких вже працює система електронного щоденника. Пілотно долучилось ще 15 закладів освіти», – розповіла Зоряна Довганик, головна освітянка Львова.

«Ми повинні зробити досконалу систему, яка буде зручною для всіх», – додав Андрій Садовий, мер Львова.

Також на виконкомі дали доручення управлінню освіти продумати можливість дублювання всіх даних з електронної систему у паперовий формат.