Головна освітянка міста про вакцинацію працівників закладів освіти

  • 18.08.2021, 15:48
  • Соломія Григор’єва
З вересня всі заклади освіти Львова повертаються до очного навчання. Станом на сьогодні працівники шкіл і дитячих садочків активно вакцинуються від коронавірусу, щоб безпечно приступити до роботи з дітьми.

фото умовне, автор: Роман Балук

«Ми створили всі умови, щоб працівники закладів освіти Львова мали можливість вакцинуватись. Станом на сьогодні немає потреби запроваджувати якісь інші заходи. Ми маємо ще 2 тижні до початку нового навчального року і вже дуже велика кількість наших педагогів є провакцинованими хоча б однією дозою вакцини. Зараз важко сказати, скільки саме вчителів і вихователів отримали щеплення, будемо знати точні цифри, коли вони повернуться до роботи. Станом на минулий тиждень ця цифра була понад 6 тисяч, зараз вона однозначно є більшою. До прикладу, цього тижня дуже активно вакцинуються вчителі Личаківського та Сихівського районів. Ми працюємо на постійній основі із закладами охорони здоров’я для того, щоб надати можливість отримати щеплення всім, хто працює з дітьми. 

Нагадаю, якщо в якомусь класі дитина захворіє на коронавірус, що клас буде йти на самоізоляцію та тимчасово вчитиметься дистанційно. Щоб всю школу закрили на карантин, потрібно, щоб 50 і більше відсотків учнів були на самоізоляції або щоб місто перейшло у червону зону епідемічної небезпеки. В будь-якому з цих двох випадків діти продовжать навчатись, проте вже дистанційно», – розповіла Зоряна Довганик, начальниця управління освіти Львова.