Львівські школи продовжують працювати у звичному режимі

  • 09.09.2021, 16:20
  • Анна Перчун
Школи міста й надалі працюватимуть наживо – про перехід на повноформатне дистанційне навчання наразі не йдеться. Паралельно триває вакцинація працівників закладів освіти. Про це повідомила головна освітянка Львова Зоряна Довганик.

фото умовне, автор: Роман Балук
фото: Олександр Мазуренко

«Ми продовжуємо навчання в очному режимі. Також постійно відбувається вакцинація працівників шкіл та дитсадків нашого міста. Є великий запит на вакцинацію, зокрема цього тижня ми вже мали багато випадків, коли організовували масові щеплення в закладах освіти. Наступного тижня у нас запланована масова вакцинація педагогічних працівників впродовж декількох днів», – зазначила начальниця управління освіти.

Вона додала, що на сьогодні Covid-19 підтверджений в 11 працівників закладів освіти Львова та 19 школярів. Відтак, 14 класів міських шкіл навчаються з використанням дистанційних технологій.

Нагадаємо, раніше головна освітянка міста прокоментувала, за яких умов діти можуть перейти на дистанційне навчання. Вона також додала, що всі протиепідемічні правила безпеки, які діяли у львівських школах торік, діють і цьогоріч.