У одній школі і дитячому садочку Львова провели експрес-тестування на коронавірус: жодного позитивного результату не виявлено

  • 14.09.2021, 16:45
  • 1508
  • Соломія Григор’єва
Сьогодні у Львові провели тестовий скринінг на коронавірус однієї школи та одного дитячого садочка задля визначення вибірки поширення Covid-19 у закладах освіти.

фото умовне, автор: Олександр Мазуренко

«Сьогодні медичні працівники проводили експрес-тестування у школі №99. Тести зробили всі невакциновані працівники цього освітнього закладу, а також два класи десятикласників. Жодного позитивного результату тести не показали.

Також проводили тестування вихователів у дитячому садочку №133, де також позитивних тестів не було.

Ситуація із поширення коронавірусу у закладах освіти змінюється. До прикладу, минулого року більше хворіли педагоги, то зараз – діти. Минулого тижня було 11 працівників закладів освіти із Covid-19, станом на сьогодні їх є 13. Динаміка по учнях значно разючіша: минулого тижня хворих було близько 17, то сьогодні – 48. Відтак, минулого тижня 14 класів перейшли на дистанційну форму навчання, зараз ж таких класів є 33.

Ми активно працюємо над тим, аби проводити просвітницьку роботу серед педагогів для того, щоб вони вакцинувалися. У п’ятницю ми проводили онлайн-зустріч наших вчителів з лікаркою Наталею Тімко, а сьогодні – з медиком лікарні швидкої медичної допомоги. Ми намагаємось донести, що вакцинація не є шкідливою і є безпечною для них», – розповіла Зоряна Довганик, керівниця управління освіти Львова.

відео: Андрій Андрух