Із понеділка учні початкових класів повернуться за шкільні парти

  • 10.11.2021, 10:35
  • Пресслужба ЛМР
Для учнів 1-4 класів із 15 листопада відновлюють очне навчання. Водночас дію решти карантинних обмежень продовжують ще на 2 тижні – до 29 листопада.

фото умовне. автор: Олександр Мазуренко

Таким є рішення міської комісії з питань надзвичайних ситуацій, про що повідомляє мер Львова Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook. Наступні карантинні рішення, за його словами, прийматимуть цієї п’ятниці, 12 листопада.

«Завершили засідання комісії з надзвичайних ситуацій. Із понеділка, 15 листопада, для учнів 1-4 класів поновлюється очна форма навчання. Поки це рішення стосується лише молодшої школи. Решту карантинних обмежень продовжуються ще на 2 тижні, до 29 листопада.

Зараз ми перебуваємо на роздоріжжі. Медики відзначають, що наші карантинні заходи дають змогу стабілізувати стрімку динаміку поширення вірусу. Але поки ще зарано говорити про спад епідемії. Наступну комісію проведемо в п‘ятницю. Обговоримо подальші рішення. Бережіть себе та рідних», – зазначив міський голова.

Нагадаємо, за минулу добу COVID-19 виявили у понад 300 львів’ян. Також, станом на сьогодні, у стаціонарах міста з пневмоніями перебувають 928 осіб: 894 з них мають підтверджений Covid-19, 77 осіб – у реанімації, 63 пацієнти підключені до апаратів ШВЛ. За останню добу до медзакладів поступило 87 осіб, виписано – 86, померло – 11.