Мер Львова зустрівся із заступником міністра освіти і науки Ігорем Гарбаруком

  • 24.12.2021, 16:20
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні у Львові з візитом перебуває заступник Міністра освіти і науки України Ігор Гарбарук. Урядовець відвідав Львівську мерію та поспілкувався з міським головою Львова Андрієм Садовим.

фото: Роман Балук
фото: Роман Балук

«Львів – місто відкрите для нових ідей і можливостей. Освіта, наука, робота з молоддю для нас є пріоритетом. Так, цього року ми подавалися на молодіжну столицю Європи і наша команда порвала всіх. Взагалі останні роки ми проводимо дуже багато заходів для молоді. До прикладу, на вже щорічний «Молодвіж» до нас приїжджають з усієї України.

На сьогодні ми маємо вже відремонтовано більше 20 бібліотек. Робимо з них сучасні великі простори - медіатеки. Будемо їх поєднувати з молодіжними центрами – щоб до 18.00 год вони працюють як бібліотеки, а після 18.00 год і до 23.00 год це буде такий молодіжний центр, де молодь району може збиратися, спілкуватися, дискутувати.

фото: Роман Балук

Маємо багато амбітних планів на наступний рік - будемо робити ще більше драйву у Львові. Львів готовий бути містом-плацдармом, де можна реалізовувати круті проекти, зокрема освітні», - розповів під час зустрічі мер Львова Андрій Садовий.

Зі свого боку заступник міністра освіти і науки запропонував провести у Львові освітній захід з енергоефективності, адже ця тема є особливо актуальною сьогодні.